bugün

başbakan tayyip erdoğan ın 2011 seçimleri sonrası gerçekleşme olasılığı yüksek tercihi.

buraya yazıyorum...
bugünkü diyarbakır mitinginde başbakanla kol kola görüldükten sonra gerçekleşmesi yüksek hadise.

(bkz: altına imzamı koyarım)
sonuçları iyi olacak durum.

abi siyasi olarak bakmayın duruma.hakan şükür kadar örnek bir sporcu görmedim ben.bakan olsa fena olmaz bence.chp iktidara gelsin hakan şükürü spor bakanı yapsın yine aynı şeyleri söylerim ben o farklı bir şey.ama hakan şükür bakanlığa yakışmaz mı ? tabi ki yakışır...
en azından mal bi adam gelmeyecek. türk futbolunun taçsız krallarından birisi gelir bu göreve.
sporun sadece futboldan ibaret olduğunu düşünenler için " off süper olur yaa" şeklinde karşılanan durumdur. hadi diyelim öyle olsun, hakan şükür'e gelene kadar başka futbolcu mu kalmadı acaba? nereye dönsek cemaat, hadi hayırlısı.
düşünce ve ideoloji olarak yakın olduğu,taraf olduğu insanlar az çok belli olduğu için imkansız olmayan hadise.
nötr bir durum iyi yada kötü demek yanlış olur.ama çok gol attı ve kırmızı kart az gördü diye bakanlık verirlermi bilemem...
gel gelelim adı tarihde her daim yazılı olacakdır..
12 haziranda yapılacak olsan seçimlerden sonra oluşturalacak olan hükümette spor bakanımızın büyük ihtimalle eski futbolcu hakan şükür olma ihtimalıdır. zaten siyasete giriş amacı spordaki (futboldaki) sorunları düzeltmek. spor adına iyi olacak gibi görünüyor.
olabiliritesi yüksektir. ancak spor bakanlığı diye bir bakanlığımız maalesef kalmadı be gözüm. *
Evet Hakan Şükür Spor bakanlığı için çok iyi bir aday.
türkiye nin pele si olma yolunda olması ihtimalidir.
len zaten torpille futbolcu oldun torpille trt de spiker oldun torpille milletvekili adayı oldun bari bakan olma denilesi şahsiyetin bakan olma ihtmali.
edit:neye eksiliyosun? interde torinoda çok iyi futbolcu olduğu için mi kovuldu? adamlar o dönem sizin geldiğiniz gibi türk medyasının illüzyonu ve gazı ile bunu bişey zannetti aldı.sonra ne bok yediklerini anlayıp pert fiyatına elden çıkardılar. her maç hakana elli yane asist yaparsan guiza bile o bollukta atar amcam bir iki şey. o dönem gs orta sahası iyi idi üretken bir yapısı vardı bu şanslı da kova dolduracak kadar gür akan çeşmeden ara sıra birkaç bardak su dolduruyordu olayın hepsi bu.
(bkz: vah halimize)