bugün

(bkz: kaygısızlar)
(bkz: eşref saati) -komik diziydi yav-
(bkz: gözyaşı çetesi) kimsenin yazmamış olduğuna şaşırdım..güzel diziydi lakin hevesleri kursakta bıraktı.
sinekli bakkal.
hepimiz birimiz için.
(bkz: köpek)
(bkz: atv)
(bkz: sağır oda)
bir zamanlar kanal d de başrollerinde çetin tekindor ve bilimum kalite oyuncunun olduğu ödünç hayat diye bir dizi vardı. aşırı klas bir dizi idi kendisi halkımız kaliteyi kaldırmadı zannımca diziyi kaldırdılar.
(bkz: ayrılsak da beraberiz)
unutma beni dizisini ne çok sevmiştim oysa. yeni bölümü gelse de izlesek derken bitiverdi reyting savaşlarına kurban giderek. velhasıl güzel günlerdi o günler.
kesinlikle sınıf dizisiydi.

pazartesiden perşembeye, perşembeden cumartesi gününe aldılar, dolayısıyla tutunamadı.

yazık oldu.
dolunay(uydurdum mu yoksa ? ) evet evet dolunay . hani tan sağtürk oynardı..
(bkz: aile saadeti)
(bkz: sultan makamı)
(bkz: yeditepe istanbul)
scrubs olabilir, her izleyen hayran kalıyo ama herkeste izlemiyo, öyle seve seve başlamıyo.
bana noluyosa bende bu duruma üzülüyorum.
(bkz: cesaretin varmı aşka)
(bkz: şen yuva)
sanırım muhteşem yüzyıl da bu kervana katılacak.
(bkz: kaybolan yıllar)
yurtta firefly, cihanda behzat ç.

firefly 13 bölüm süründü, sonra kaldırdılar. behzat ç'nin izlenme oranları böyle giderse sonu pek farklı olmayacak.
(bkz: firefly)
(bkz: caprica)
(bkz: stargate universe)
(bkz: dollhouse)
(bkz: the 4400)
(bkz: flashforward)
(bkz: the good guys)
(bkz: my name is earl)
mahsun kırmızıgül dizisi olan 2003 yapımı zalimdizisidir. adamın oyunculuğunu sevmiştim oradayken. dizi mahsunun kaçırılan oğlunun kurtarılması üzerine kurulu olduğu için çocuk kurtulur kurtulmaz dizi bitmişti. bittiği dönemde aklıma türlü türlü küfürler** getirmişti. zira güzel bir dizi tuttuğu halde senaristin puştluğundan dolayı 8 bölümde bitmişti.
bilmem hatırlar mısınız ama (bkz: kasırga insanları) diye çok güzel bir dizi vardı, ne olduğunu anlayamadan yayından kaldırıldı.
aaa bir de yine show tv"nin azizliğine uğrayan (bkz: fikrimin ince gülü)
popüler kültüre uyma zorunluluğunu cesurca reddeden dizilerdir.
(bkz: popüler kültür)
türkiye'de az rastlanan dizilerdir. çünkü genelde sezonları uzatıldıkça uzatılıp suyu çıkarılan ve buna rağmen hala ilgiyle izlenilen, kısacası hakettiğinden daha fazla değer gören dizilerdir.
(bkz: downton abbey)

(bkz: (#14629045))

kesinlikle izlenmesi gereken dizidir.
pars diye bir dizi vardı 4-5 yıl kadar önce. severek izliyordum ama yıl sonunda veda etti. reytingi iyi olsaydı elbette kaldırılmayacaktı. izlediğim tek diziydi.