bugün

11 aralık 1996 doğumlu aktris. 68 inci altın küre ödülleri'nde ödül vermek için justin bieber'la birlikte sahneye çıkmıştı. 83 üncü oscar ödül töreni'nde ise true grit filmindeki performansıyla en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alabilir.
(bkz: 83 üncü oscar ödül töreni/#10953485)
bizim beren saat'e de çok benzeyen oyuncu kızımız.
Love Myself şarkısıyla ritme sokan değişik güzellikte bi sese sahip. yeni nesil juliet degil mi bu yah ?
Bir fotoda emilia Clarkedan güzel çıkmasıyla dikkatimi çekmiş yahudi asıllı oyuncu.
(d. 11 Aralık 1996) Amerikalı aktris.
"melez kızlar güzeldir" hipotezimi sadece doğrulamakla kalmayan aynı zamanda güzel bir sese sahip babası yahudi annesi filipinli olan 1996 doğumlu şarkıcı.

çoğu şarkısı çok hoşuma gidiyor bu ara bu ne güzelliktir be biraz az güzel olur insan.

görsel
müzik yönünü yeni keşfettiğim sanatçı. ben bu kızı pitch perfect filminden biliyordum genç ve başarılıydı. şimdi ise müziklerini keşfettim ve evet müzisyen olarak da şimdiden iyi işler çıkarmış görünüyor.
görsel
görsel
görsel
ödül almış kırmızılı hatun oyuncu.

görsel
gerçekten akıl alacak iş değil bu kız hem harika şarkı söylüyor hem de müthiş oyunculuk yapıyor ve dışarıdan gördüğüm kadarıyla gayet iyi kalpli birisine benziyor.

üstelik tüm bunların yanında bir de bayağı güzel öyle böyle değil. kusursuz kadın tanımına en çok yaklaşan ünlü.

güzel, yetenekli, fit, uzun, iyi kalpli, sevimli bütün olumlu sıfatların katili gibi bu kız.

back to life ile sizi bi hayata döndürsün hailee steinfeld:

https://www.youtube.com/watch?v=cJveg86lUWE
1-2 şarkısını dinledim güzel bir sese sahip .Oyunculukta yapıyormuş umarım iyi yerlere gelir fakat biraz yalaka.