bugün

1988 doğumlu ingiliz bağyan oyuncu.game of thrones'da bakmaya doyamadığım bir içim sudur.dizideki bembeyaz saçlarıyla adeta bir afettir.allah sahibine bağışlasın.
inanılmaz bir havası olan 23 yaşındaki afet. doğallık akıyor her yerinden.

görsel
görsel
melaike sıfatının en çok yakıştığı insanlardandır.
en sevdiğim bayan aktristlerdendir. melek gibi kızdır.
fotoğrafına 30 saniyeden fazla baktıktan sonra baş döndüren güzelliğe sahip olan şahsiyet. bir bardak Emilia Clarke gülüşü alabilir miyim ? sütlü olsun.
gördüğüm en güzel hatun denilecek cinsten.
30 dakika düşünüp kusuru bulunamayacak kadar güzel bir kız. boyu kısa dedim ama o yüz bu arada gerçek hayattaki hali targaryen halinden çok daha iyi bence.
hoşuma giden bütün celebritilerin boyu 175cm den fazla ama bu kız hepsinden daha fazla hoşuma gidiyor. bütün dohtraki halı elimde kalır sırf bu kız için. * *
Khalısııı ve ejderhaların annesı. beyaz sac cok yakısıyor ona kesınlıkle. cogu guzel kızdan fazla birseyi var o da fazlasıyla masum bakıslı olması.
abisinin peşkeş çektiği bahtı kara karakter şimdi bir de dul kalmıştır zaten kocasını sevmezdim iyi oldu.
(bkz: bana stand up yapma amk dothrakisi)
muhteşem bir yüze harika bir gülüşe ve gözlere sahip hatundur.

görsel

görsel

(bkz: daenerys targaryen)
mükemmel

http://www.imdb.com/media/rm1621666560/nm3592338

ayrıca hizmetçisi rolündeki Roxanne McKee de fena değildir.
suratı kusursuz yüzün tanımıdır heralde. vücudunda da bir kusur bulmak zordur. hatunun dibidir kendisi.
family guy'ın yapımcısı seth macfarlane ile aşk yaşıyormuş. en azından yabancıya gitmemiş. sethi tanırım iyi çocuktur.*

görsel

görsel

görsel

görsel
olağanüstü güzelliğe sahip hatun kişilik. kendisinin insan olduğundan şüpheliyim. tanrıça olabilir
Khalesii hali fazla güzel, aşırı tatlı, kedi gibi bir şey olmasına rağmen, kumral hali hollywood'un ortalama bir güzeli kadar güzeldir.
jason abimiz fena yemiştir bunu.
Belkide platin renk saçın en çok yakıştığı kadındır. Tapılası adına tarikatlar kurulası bir kadındır.
3. sezonda çılgınca öpüşüp sevişmesini beklediğimiz hatun. 2. sezonda kocası ölünce aksadı o işler ilk sezon ateşli olmasa da sevişiyordu en azından.

görsel
1.75'ten aşağısı kurtarmaz diye sağda solda nağra atan türk erkeklerinin nasıl oluyorsa o boyuyla taptıkları kadın. fiziği vasatın da altındadır. sadece yüzü güzel o kadar.
kesinlikle sarışın kalması gereken bir kadın. ne bileyim belki de dizideki haline hayran kaldığım için böyle düşünüyorumdur ama doğal saç renginde saf güzelliği belli olmuyor gibi sanki.

ayrıca çıtı pıtı bi' şey olmasına rağmen o kaba dili bile kendine yakıştırmış.
artık sevişmeyecek,bizi üzecek olan hatun üstü.

http://www.milliyet.com.t...ahnelerinde-oynamayacak/3
fiziği vasatın altında diyen olmuş. allah çarpar insanı.

http://feetpedia.net/emilia-clarke/
sarı saçtan dolayı dizideki hali bana daha güzel gelse de 1,60 boy nedir allasen? iddaa kuponuna koyarken insan iki kere düşünür. sevişmeyecekmiş olsun, o gülsün yeter, çünkü gülmek o'na yakışıyor.
Basligina entry girerken el ayak titreten kadin oyuncu.