bugün

(bkz: paris hilton)
bu başlığa yazmayacak hatundur.
lezbiyendir.
orhan pamuğun hayalidir.
gündüz işiyle kıvrak zekasıyla, gittiği lüx mekanlarda parasıyla, gecede seksiliğinden ve güzelliğinden bahsedilen hatundur.
aramadığım hatundur.
her şey elinde olduğu için dünyası en dar olan hatundur.
Katlanılması mümkün olmayan hatundur. Hatun her konuda iyi olduğundan fena havalı olacaktır.
al pacino'nun filmindeki "simone" dur.
Türk erkeklerine göre; zengin kızların hepsinde bu özellikler vardır.
seçici hatun.
fazladan varsa bi tane de bana lazım olan hatun.
insan özenmiyor değil ama gerçekten de güzel bir şey değil. böyle şeylere özenenler için demosu olacak vereceksin bir ay iflahları kurusun sonra anlarlar ortalama güzellikleri.
(bkz: maria sharapova)
coco chanel
natalie portman
güzel mi tam bilmiyorum ama agatha christie.
lezbiyendir.
çocuklukları travmalı geçmiş oluyor çoğunun. ama asıl sıkıntı bunlara yetmek çok zor. evlenilemiyor bunlarla. pazar günü 11 de kahvaltı yapıp sonra yayılıp bi film izlenemiyor. her anları dolu dolu yaşamak istiyorlar. ama bi güzel özellikleri var çoğu aldatmıyor. dürüstçe bir şeyler olmuyor deyip hayatlarına devam ediyor. güçlü oluyorlar. onların amlarına koyayım ben. bi insanın hiç bi açığı olmaz. bi açığı olsa aslında yetmek kolay olacak.
Hiç bi zaman mutlu olamaz.doyumsuzdur.Bi süre sonra gülümseyisini de kaybeder.herkes ona gerizekalı gelmeye başlar.yeni ve farklı şeyler arama umuduyla kötü şeyler yapabilir.
Kafasi rahat hatundur.

Sevdigi adamda yaninda olsa daha allah'tan ne ister ki...
son ikisine sahip olduğunda,
ilk ikisi konusunda pek zorlanmayacak hatundur..
(bkz: jennifer lawrence).
(bkz: melis)*
Kraliçe'dir. Böylesi bulunmaz ama milyonda bir ihtimal belki..
başarılı her hatun kendini güzel, zeki, zengin ve seksi zanneder. sorun şu ki birçoğu sadece başarılıdır. başarı da geçicidir. dimyata pirince giderler ama evdeki bulgurdan olurlar. sonuç buruşuk, kedili, yalnız ve yaşlı kadındır.
güzel seksi zeki zengin başarılı yı çıkar ben.