bugün

doğanın kanunudur. tersi tabiat dengesini bozar. kesin bir terslik vardır.
ona kuzgun görünüyordur
en yakınımdan ornek vermek gerekirse, komşumuz Didem hanım gayet güzel, fiziği yerinde hanım hanımcik, sokakta görsen "vay be analar ne kızlar doğuruyor" diyeceğiniz bir hanımefendi, ancak kocasına baksanız bir daha bakmak istemezsiniz, ama iste para+ reddedilmeden doğan özgüven Didem hanım gibi birisini ayılar tarafından yenmesine sebebiyet veriyor. Daha fazla yaşanmamasını diliyoruz.
yakışıklı erkeği sinir eden olaylar örgüsüdür. bugünlerde düzinelerce görüyorum etrafımda, ve bu durumdan hayli hayli tiksinmeye başladım. hayır kıskanç biri de değilim oysa. birbirlerine yakıştırdığım insanlar da vardır. ama türk kızlarının büyük bir bölümü cidden tam anlamıyla birer öküz.
(bkz: adriana lima)

(bkz: marko jaric)
aslında olmayandır. o "güzel kız"ın yanında olmayı becerememiş beceriksizin kıskançlığının dışavurumudur bu tespit. zira o hep daha yakışıklıdır. ama nedense hep o "tipsiz"i seçmiştir aptal kadın.
hayatın size sillesi.
çirkin erkek yetinmesini bilir, ondandır.
daha iyisi olmadığı içindir. yakışıklı olmasa da tarzı olsun bari diyoruz.
(bkz: tipsiz erkeklerin güzel kızlarla çıkması)
çirkin erkekleri umutlandıran durum.

gerçeği açıklayacak olursak böyle bi şey yok ama olabilir de. zenginseniz.
gelenek, görenek, anane' dir.
verim de kurtulayım psikolojisidir.
zira vermese çocuk peşini bırakmayacak, her adımda yapışacaktır.
''armutun iyisini hep neden ayınlar yer ''deyip iç geçirdiğim dayanılmaz güzel kızları gördüğümde küfür ettiğim anlar.
tipli erkeklerin adriana lima arayışı içinde olduklarındandır.
ulan şimdi yalnız erkekler kendini bir bok sanacak böyle şeyler söylemeyin sonra biz uğraşıyoruz.

tanım: güzellik görecelidir, fiziksel olarak tipsiz olabilir ama yatakta çok güzeldir, tipsiz olabilir ama çok ültürlüdür, hatuna heyecan veriyordur vs vs.
bazen sırf bu yüzden tipsiz görünmeye çalışırım. belki güzel kız bulabilirim diye ama nafile ne yapsam olmuyor. neyse gidip saçımı kestireyim de geleyim.
başka iyi yönleri vardır denilebilir.
yanlış önermedir. doğrusu şu olacak: "güzel kızların çirkin erkeklerle çıkması". bir tipsiz, kızlar tarafından erkek olarak bile görülmez.
güzel kızların kötü erkeklere aşık olması ve bunu iyi erkeklerle dertleşmesinden daha güzel bir durumdur.
çirkin erkek, kadında güven yaratır. çünkü çirkin erkeğe başka bir kadın bakmaz, çirkin erkek kadınına daha sadıktır, çirkin erkek güzel kadınla beraberse onu kaybetmemek için götünü yırtacaktır. işin özü bu, en azından benim için.
ateistlerin , agnostiklerin , budistlerin , müslümanların , hristiyanların , yahudilerin açıklayamadığı tek durumdur.

dip not : ben bu işi sikeyim lan yakışıklı yakışıklı duruyoruz amk.
para faktörünun etkin role sahip oldugunun gostergesidir.
görsel
parasi vardir cuvalla.