bugün

Güzel kız ve ona nazaran çok güzel olmayan ama sohbeti çok iyi olan kız.
Erkeğe göre değişir bu tercih. Kimisi sohbeti iyi olan kankam olsa yeter, guzel olanı koluma sevgili diye takayım yanımda hoş dursun der. Kimisi de güzeli napıcam eve kenar süsü mü alıyorum, sohbeti iyi olan hatunla bir ömür ne guzel geçer der. Zevkler ve renkler meselesi kısaca.
güzel kız alır.
Sohbeti güzel olan güzel kız diyorum.
sohbeti iyi olan kız.güzel kızdan sıkılınca güzelliğinin önemi kalmıyor.
insan belli bir zamandan sonra guzellik degil mantik arar.
güzel karı.
Sohbeti güzel ama konuştuğu konular bel altıysa ve her erkekle çatır çatır mesajlaşıyorsa güzel kız tercihtir.
çoğu kez tarafların arasında olmayan bir türün kazanacağı versus. erkekler genellikle eli ayağı düzgün ve hoşsohbet kızlardan hoşlanır.
uzun vadede çok iyi sohbeti olan kızın alıp götüreceği karşılaştırmadır. ancak anlık değerlere baktığımız zaman güzel kızın iki boy farkla önde bitireceği kesindir.
çok iyi sohbeti olan kız. adriana lima aldatıldı lan bana güzel kız muhabbeti yapmayın. Güzellik geçici ayrıca. Tamam çok güzel kız olsun evlendin sonra kaza geçirdi yüzüne bir şey oldu. Boşayacak mısın? Boşayanlar olur eminim ama bu ihtimali de düşünün. Ha bi de güzel olup karşında somurtarak oturarak kız olacağına muhabbetine doyum olmayan kız olsun daha iyi.
ikisi de var ama yinede kaybediyorum. sorun ne anlamıyorum amk.
ikisi de olmadan olmayacak kızdır. Güzellik de tatlı dil de aşık olmanın şartıdır.
güzel kızın 3-0 öne geçeceği maçı iyi sohbeti olan kız 5-4 kazanacaktır.
ortalama güzellikte olsun biraz da hemcinslerinden daha az konuşsun daha ne isteriz?

güzel kızla da sohbeti çok iyi olan kızla da işim olmaz...
güzel kız 1 gecelik alır. sohbeti olan kız bir ömür.
dürüst kız.
Hem güzel hem de sohbeti çok iyi olan kız yok mu?
günün sonunda eve atılan kız galip gelir.