bugün

inanmayacaksınız ama benim başıma gelen bir hadiseye cuk oturan bir tanımdır. bu kızın aylar veya yıllar içindeki değişimini gözlemlerken acı çekersiniz, sindire sindire sikip atar bünyenizi. en sonda da fatality'yi gömer. işin kötüsü en başından anlayamıyorsunuz bunu, fark etmeniz imkansız. geçmiş olsun.
kızların genel tanımı. "ne istediğini bilmemek"
eylemleriyle düşündükleri birbirini tutmayan mal kız .
benim eski sevgilim olur kendileri. ve çok canım yanmıştır. çok tehlikelidirler.
zaten güvenilmemesi gereken bi durum içindedir fakat gardını yüksek tuttuğu için ve dersine iyi çalıştığı için mesela telefonunuz şarjı bitip kapandığında "bilerek kapattın nerden biliyim gerçekten şarjının bittiğini?!" tipi yakınmalarının sebebi bi süre sonra anlaşılır. Hatun kişi kendinden bilir meğer işi.
Kesinlikle ayrı durulması gereken kızlardır.Zamanında benim de bir hoşlandığım ama söyleyemediğim baya yakın arkadaş olarak durduğumuz bir kız vardı. Konuşur eder ben hep onun dertlerini dinlerdim aldırmadan lakin gel zaman git zaman arkadaşa aşık olma durumu gerçekleşti bende. Bir zaman geldi artık kendimi tutamadım söyledim,keşke söylemez olaydım.Hayatımda bu kadar ağır hakaretler yediğimi hiç hatırlamıyorum.Zaten sonrasında uzun zaman konuşmadık , neyse aradan belli süre geçtikten sonra hafiften konuşmalar başladı. Bu kız bana artık sana hiç güvenmiyorum , sana olan bütün güvenim gitti hatta bütün erkeklerden nefret ediyorum hepiniz aynısız gibi üzülmüş kız cümleleri kurdu.Aradan 2-3 ay gibi bir süre geçtikten sonra bu kızı başka bir erkekle görüşürken falan görüyorum daha sonra öğrendim ki bu erkekle sevgili olmuşlar.Sonra iyice düşündüm daha 2-3 ay öncesinde hiç bir erkeğe güvenim kalmadı diyen kız 2-3 ay içerinde bırakın arkadaş-dost falan olmayı bir erkekle çok rahat sevgili olabiliyormuş.insan düşünüyor o insanı ne zamandan beri tanıyorsun yada ne kadar tanıyorsun bu lafların üzerine çok kısa sürede sevgili oluyorsun?O kız bana, sana güvenmiyorum derken bende güven duygusundan eser kalmadı artık.Bir dediği bir dediğini tutmuyordu.Burdan ister kadın olun ister erkek yanınızdaki kişileri iyi tanımaya bakın o karşınızdakini farkında olmadan onu arada sınayın.gidip her şeyinizi paylaşmayın sonrası acı oluyor, ve çok acı veriyor.

edit:düzeltme