bugün

Günaydın. Uyanmaya çalışıyorum, siz nasıl uyandınız ya.
Günaydınlar olsun efendim!
Günaydın sözlük. Hayırlı haftalarınız olsun. Bol bol sağlık, bol bol bereketli kazançlarınız olsun. Önce ben demeyi, kremlerinizi sürmeyi ve insanlara rahatsızlık vermeyi unutmayın.
Bu sabah uyanmamam gerekiyodu ama yine aynı saatte uyandım. Yastığıma, yorganıma sarılıp sayfalarca entrysini okudum bir yazarın, keşke o hayatını anlatsa ben saatlerce dinlesem dedim içimden.. Sözlüğü hala okunabilir kılan yazarlara selam olsun.

Herkese günaydın.
Günaydın. Güzel başlasın bitmesi gerektiği gibi bitsin.. Medenice ayrılıp vedalaşacağımız bi'hafta olsun.
Günaydın arkadaşlar, nasilsiniz? Var mı pazartesi sendromu? Varsa gelin beraber kufredelim.
günaydın sözlük, 3 günlük dünya...
Günaydın popçikilerim.
gecenin bu vakti ne günaydını ayol.
Günaydın size, ben uyumaya gidiyorum.
günaydın, çilekli kirazlarım.

keşke biraz daha uyuyabilseydik...
Ben hepinizin yerine uyurum.
Günaydın ara sıra,bazı bazı.
günaydın şekerlerim.
karga bokunu yedimi diye bakmaya kalktım daha yememiş.

şaka lan 3 numara uyandı süt yaptım dizimde yatıyor şu an bu tam babacı çıktı.
iyi sabahlar popçikililerimsilerim. Cincon gibi kollandığınız bir gün geçirirsiniz inşaallah. Günaydınlarınız olsun :-).
Günaydın Vicdanlılar.
günaydın ne kadar da boktan bir gün diye güne başlayanlar...
Günaydın bugün 3 görüşmem var bana şans dileyin...
gününüz aydın olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere true gibi ne bok olduğu belli olmayan eşler diliyorum.
Günaydın komançerolarım.
Normalde yürüyemeyen, yürümesi imkansız birini rüyamda yürüyor olarak görüp uyandığım bir gecenin sabahında zall hariç herkese günaydın.

Herkese günaydın, zall a yok.
Reklamları entry mentry yazdırmıyor.
bize göre iyi geceler olabilir.
Kayınço ile bacanak beraber mangala gidip benim yeni aldığım doblonun dedikodusunu yapmışlar, kayınpederi de telefonla arayıp gaza getirip beni dışlamışlar gibi uyandım...Kahvemi içip bekarlığıma seviniyorum

Günaydın,
günaydın sözlük. bugün de uyanmış bulunduk. hayırlısı.
güncel Önemli Başlıklar