bugün

gülse birsel esprilerinin aslında espri olmaması ile açıklanabilecek durumdur. ben halktan kopuk mizah sevmiyorum. yaptığı her dizide marjinal yaşamları çizip, zengin hayatı yükselten gülse birsel'in dizileri aşırı derecede yapmacık ve komediden uzak. bu dizilere gülenlerin zerre kafası çalışmıyor.
sadece senarist olarak kalmayı becerememiştir. kendi yazmadığı bir oyunda bunu kimse oynatmaz. oyunculukta o kadar kötüdür komik olmaktan ziyade.
bu kadının güzel olduğunu düşünen insanlar olduğunu görünce güzellik kavramım şaştı amk.
dün yayımlanan yalan dünya dizisinde iyice açığa çıkmış durum. güya leyla ile mecnuna gönderme yapıyor. ne kuyruk acısıymış arkadaş. mizah bu kadar basit mi ya? mizah bu kadar ucuz mu ya? buna gülenlerin olmasına diyecek söz bulamıyorum.
o da olmasa türkiyede dizi izlemeyenbir kesimin olduğunu düşününce ne kadar aptalca olduğu anlaşılan önermedir. ilk defa bir dizi için televizyon izleme planı yaptım lan kendime. yalan dünyayı izle ardından beyaz şov sıkmaya başlayınca da okanı açıyorum komik bir cuma geceisi geçirtiyolar sağolsunlar. ayrıca halktan koğuk mizah nedir arkadaş recep ivediği izle o zaman onda baya halktan ögeler var. olay cihangirde geçiyo nasıl bir alaturkalık bekliyosun ki. gülse birsel istese o alaturkalığı da öle bir serpiştirir ki o diziye şaşırır kalırsın. o yüzden bu kadın hakkında aptal saptal konuşacağınıza onu anlamaya çalışın olmuyosa kasmayın.
o nun komik olmamasından daha çok esprileri herkesin anlayamamasından kaynaklanan durum.
sözlükteki aptalların, kendini zeki sanan aptalların daha doğrusu bir türlü kabullenemedikleri durum. hokkabaz'da sait tünaydın acı ama gerçek diyordu oğlunun hokkabaz olmasına. gençler, ergenler, kendilerini entelektüel sanan sivilceli mastürbatörler üzüleceksiniz biliyorum ama gülse birsel hiç komik değil. değil. su kadar berrak bu. tüm toplum yakında hep bir ağızdan haykıracak bu gerçeği.
belli bir seviyenin altı doğal olarak reaksiyon gösteremiyor gülse birsel in ne anlatmak sitediğine. onlar için komedi bir adamın yere düşmesidir. çatlayana kadar gülerler böyle şeylere.

veya bu insanlar için sanat eseri, bir çiçeğin slow motion olarak açmasını 16:9 ekranda izlemektir.

alla'm ya ne günlere kaldık, ortalık bedevi kaynıyor artık.
ve gülse birsel karakterlerinin Türkçeyi katletmesi gerçeğini peşinde getiren olaydır.
yazdıklarının komik olmamasını göstermez efendim. yazdıkları yarıcı kategorisinde derece yapar.
avrupa yakası'nda fazlasıyla güldürmüştür diyebileceğimiz önerme. yalan dünya'nın eksikleri olabilir ama eski dost düşman olmaz.
çokt iyi bir oyuncu olmamasından kaynaklanır. zaten kendisine nispeten daha düz replikler yazar. ama hanımefendinin karalama yeteneğinin üzerine yoktur. çok komiktir yazdıkları.sadece yazdığı senaryolar filan değil, yazdığı herşey komiktir. bir ara köşe yazılarını takip ediyordum, onlar bile beni benden almaya yetiyordu.
türkiye'den sürekli bir friends, bir how i met your mother çıktığını düşünenlerin bulup da beğenmedikleri kişinin durumu.
güncel Önemli Başlıklar