bugün

dünyanın en latif cins-i latifi.... 24'te arz-ı endam ediyor kendileri...
uğruna bırak roma, dünya ateşe verilebilir, o kadar. tıpkı rüzgarlı tepedeki heatcliff gibi bütün dünya gözden çıkarılabilir uğruna..
görsel
kanal 24'ten ntv'ye transfer olmuş olan güzel sunucudur...oy diyorum...oy diyorum...aman diyorum...
an itibariyle ntv'de gece haberleri ile siftah yapmış kişidir. hayırlı olsun diyorum can ı gönülden. cümleleri vurgulayışındaki özen, arada yansıyan kaçak ve minik tebessümleri gölgelemiyor.

banu güven üzgünüm şekerim, cidden üzgünüm. ama sen zaten gece haberlerini bıraktın ve en çok zaman dilimine yani akşam periyoduna geçtin -yani herkesinsin-, ben paylaşmayı sevmiyorum pek. gece 1'de de haber izleyen varsa helali hoş olsun . ayrıca gülay'ın boyu daha bi uzun. ayrıca sen parayı bulunca pek bi burjuvazi yaşamaya başladın hayatım, bu da canımı sıkıyordu zati. iyi oldu.

tekrardan hoşgeldin diyorum. bbc gelsin sunucu görsün...
dün gece ntv de sipsiyah saçları ağır makyajı ve donuk bakışlarıyla üzülmeme sebep olmuş sunucu.
sesler yüzler ve mekanlar proğramında sevdiğim o tebessümü, gülen gözleri, önünde akan yazıları okurken göremedim dün gece. bundan sonra da görmem zor.
uykusuz bırakandır. nolurdu bu haberleri akşam sunsan...nolurdu uğur dündar'ı somalili korsanlar kaçırsa da sen geçsen onun yerine. nolurdu dudağının köşeciğinde divan şiirlerine konu olacak cinste minik bir benin olmasa...
ntv de çaylak diye mi nedir gündüz uyumayıp, gecede gözleri kanlı, kafa sağa 75 derece eğik, düştü düşecek şekilde haber sunan gülümsemesini özlediğimiz sunucu.
bir ara aptal zeka bulmacaları sorulan programlardan birini sunardı bu abla. ekranın üst köşesinde w ile başlayan araba markalarını bulmamız gerektiğini bildiren yazılar ve tuhaf bir kare olurdu. bu da "evet sayın seyirciler, buldunuz biliyorum" falan derdi. halbuki düşünmezdik bile. manitaya bakmak daha eğlenceliydi. hey gidi be nereden nereye. bütün bültenleri buna versinler. yetmesin hava durumunu sunsun. oradan ntv spor stüdyosuna geçip güncel spor haberlerini versin. canım benim.
o kadar da güzel değil lan..
(bkz: uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi) *
Ya gün boyunca ezberlediğim haberleri sıf onu görebilmek adına her gece tekrar izleme moduna sokan kadın. Ben NTV'de staj yaparken kendileri daha kanala transfer olmamıştı, o zamanlara denk gelseydi eğer kanalda sabahlayıp kendisiyle haberlerden sonra bir kahve içmeyi her gece hayal ettiğim hatun. ya esmer seviyordum ama senin gibisini hayal bile edemiyordum ya.
banu güven'nin pabucunu dama attıracak spiker. banu güven'den de zaten yeterince sıkılmıştık,o robot gibi bünyeyi görmektense gülay özdem'i görmeyi yeğleriz sanırım bir çoğumuz...
bayan spikerler içinde en muhteşem ses tonuna sahip kişi.
sadece erkekleri değil ses tonu ve duruşuyla hemcinslerini de ekrana kitleyen güzellik abidesi.
her şey bir yana daha çok topa getirmesini, kimliğini daha çok hissettirmesi gerektiğini düşünüyorum...nihayetinde yeni bir transfer, zaman tanımak adettendir...yemek borcun hala güncelliğini koruyor, unuttum sanma gülay !

ağır makyaj yakışmamaktadır. güzelliği gizlemekse maksat daha daha ağır makyaj gerekecektir !
çok aman aman bir tanıma gerek yoktur kendisi için.
budur.
sunduğu haberleri salyalarımı akıtarak * izlediğim ntv nin güzel spikerlerinden biri.
haber sunmuyor adeta sevişiyor izleyiciyle. erotik yıldız falan olsun spiker değil.
bazı çevrelerce kendisine banu güven jr. da denmektedir.
banu ablasının izinden giden, ammavelakin banu güven'in, ben hiçbir yerimizi benzetmiyorum dediği spiker. banu güven'in daha soğuk versiyonudur. ayrıca mustafa hoş'la daha önce 24'te beraber çalışmış olması akabinde birlikte ntv'ye geçmeleri acaba aralarında bir ilişki mi var düşüncesine sebep olmaktadır. ha varsa da bana nedir.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı.
yüzündeki ben'i dikkat ceken uzun yol arkadasi insan.*
adı bilinmeyen taş gibi hatunlar kategorisinden bugün yaptığım araştırmalar sonucu çıkan hatun. yahu iki aydır google'da ismini arıyorum.

masaüstünü süsleyecek resimleri.

görsel

nerdesin gülaaay *
kendisinin aynısından bir tane daha ntv'de bulunan spiker. fakat bahsettiğim ablanın beni sağ taraftır ve daha güzeldir. aylardır o ablanın ismini arıyorum. kimsin sen ?

edit: adı; "burcu koç" imiş. araştırdım, buldum...

gülay özdem için;
görsel
Ntv'de gece bülteni sunucusudur.
Burcu esmersoy'dan sonra en güzel spikerdir. Hatta burcu esmersoy'dan daha güzeldir. Tapılası, aşık olunası, ölünesi, öpülesi bir güzelliğe sahiptir. *