bugün

dünya'nın, evet türkiye'nin değil dünya'nın en şanssız vatandaşıdır. güizaya benzediği için kayserili bi abimiz tarafından bıcaklanmıştır.

açıklamasında ; kendisinin güiza'ya değil, güiza'nın kendisine benzediğini söylerek yarmıştır.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16332921.asp
(bkz: kayserili güiza bıçaklandı)*
bu haber yalan çıksın diye bıyığımı keserim.
(bkz: az bile yapmışlar)
bir insanın guiza ya benzediği için başına gelen olaydır. aslında bu ülke de nefret edilecek o kadar insan varken, biz türk insanın 5 metreden gol kaçıran masum bir futbolcuya olan nefretimizi gösteriyor... bu kadar mı umursamaz insanlarız acaba diye düşündürüyor beni, aslında çok fazla duyarlıyız ama sadece futbol gibi olaylara. bir vatandaş recebe * benziyor diye eminim bıçaklanmaz. adamın arkasından o kadar küfürler ediliyor ama gördüğümüzde selam edip recep recep diye tempo tutuyoruz.
(bkz: güiza nın cami avlusuna bırakılan ikizi).
o kesen de orospu çocuğuysa ben de onu keserim o zaman. var mı böyle bir olay ya.
sadece türkiye de görülen olaylardan biri.
bir insan guiza'ya benzediği için neden bıçaklansın ki? veyahut bir insan guiza'yı neden bıçaklamak istesin?

çok gol kaçırıyor diye desek, adam fenerde oynamıyor bile...
karşı takımın fanatiklerinden biri desek, olayın geçtiği yer kayseri. futbol fanatizminin olmadığı, hatta futbolun olmadığı bir kent. öyle ki kadir has stadı dolsun diye bilet fiyatları sadece 1 tl ama buna rağmen seyirci gelmiyor maçlara, yönetimden çitlemeye çekirdek istiyor taraftar üste...

neden peki?
vakti zamanında bu adam için harcanan 20 milyon euro paraya acıyan bir fenerli olabilir mi?
çözemedim ben bu işi amk...
çözen varsa beri gelsin.
bu vatandaş koyu bir beşiktaş taraftarıdır. dünyada bir ilki yaşamıştır, yazık oldu adama tutmadığı bir takımın oyuncusuna benzediği için dayak yiyor.
biraz doğuş gibi yaklaşmak lazım bu konuya. bunların, bu adamı dövüp bıçaklayanların alayını sikeceksin arkadaş. insanlık değil lan bu.
ayıp ya ayıp.adam inşaat işçisiymiş bir de.cebindeki parayı da almış şerefsizler.Bu kadar olmaz, bu kadar abartılamaz.
Şimdi merak ettim o sekiz kişi kendisine sürekli baskı yapan 55.000 taraftar önünde guiza'dan daha başarılı olabilir miydi?evet,kötü oyanadı ama buna rağmen 59 maçta 22 gol atmış azizim.O 22 golün hatrına birşey yapmaz insan.Ne hakkınız var?
Parasını da almışlar, adam çoluğunu çocuğunu nasıl doyuracak?Sırf düşünmeden, anlamadan, dinlemeden bu adama saldırdıkları için o sekiz kişiyi ıslak odunla bir güzel dövmek, paralarını da almak lazım.Anlasın pezevenkler nasıl oluyormuş.
Hiç mi düşünmez insan, "bu guiza'nın kayseri'de ne işi var?", "bu adam Türkçeyi nereden biliyor" gibi sorular hiç mi aklına gelmez?Yazık çok yazık.
güncel Önemli Başlıklar