bugün

arabanın sürücüsü bayan h.g nin 100 km hızla giderken pedini dğiştirmeye kalkışması sonucu ölmesi.
kahvede okey oynayan m. nin kafasına inek düşmesi sonucu ölmesi(arkama döndüm ve m. abinin kafasında ineği gördüm).
arkadaşıyla iddiaya giren bi gencin gece arbanın farlarını açmadan surat denemesi yaparken elektrik direğine çarparak ölmesi.
karısının cinsel ilişkiye girmek istememesini
üzerine "zaten bi işe yaramıyor" diyerek cinsel organını baltayla kesmesi.(organ uzun uğraşlar sonucu bulunur ameliyatla dikilir.ameliyatına giren doktorun sözleri "bunca yıldır doktorum böylesine zorlu bi ameliyat yaşamadım".)
fırında çalışan ustanın yazın serinlemek için dolaba girmesi.
baca temizleyiicisi m.a nın fabrika bacasını temizlemek için çatıdan beline ip bağlayarak noel baba gibi bacadan içeri girmesi.
taşınmak maksadı ile ikinci kat penceresinden aşağıda bekleyen kardeşine bir adamın buzdolabını atması ve kardeşin ağır yaralı hastaneye kaldırılması.
işten gelirken sarhoş trafik polisi tarafından çevrilip alkol muayenesinden geçmek.
yaz günü arabada zincir olup olmadığının sorulması,akabinde ceza yazılması.
geliş şeridinin açık olduğu, gidişin ise sıkışık ve durağan olduğu trafiğe sağdaki sokaktan gidiş istimaketinde dahil olmak isteyen servis şoförünün, yol alabilmek için sol sinyal vermesi.
iki çuval esrarla yakalanan adamın "satıcı değilim içiciyim" demesi.
emeklilerin üç kurus maaş için yıllar yılı kuyruklarda beklemeleri..
kompresör makinası ile arkadaşına şaka yapmak maksatlı, makinanın hortum ucunu arkadaşının anüsüne sokmak ve iç organlarının parçalanmasına neden olmak.
serce marka otomobile dana bindirmek. *
ferrarisini çok yakıyor diye lpgli yapmak için uğraşmak (türkiyede olmamış ama yapan türk)
yılbası gunu en unlu sehrin en unlu caddesinde ornek olunacagına yabancılara tacizde bulunmak.
direge dayanıp ayakkabısındaki çakıl taşını ayagını sallayarak çıkarmaya çalışan birini elektrik çarpıyor zannederek kafasına kürekle vurup öldürmek. *
kugu avlamak icin otomobille gole dalmak

(bkz: bunu yapan insan olamaz)

olayın detayı icin
http://www.hurriyet.com.t...871622.asp?m=1&gid=69
nüfus sayımı nedeniyle bomboş olan yolda nüfus memurunun bariyerlere çarpması.
adamın midesine kaçan sineği öldürmek için ağzına sinek ilacı sıkması.
rüzgardan etkilenmemek için ceketini ters giymiş bir bisikletlinin düştüğünü görünce koşarak boynu döndü diye boynunu eski haline getirmeye çalışırken öldürmek.
mafyanın halk kahramanı ilan edilmesi
maliye bakanı nın hırsız olması.
yaklasık 15 yılda bir askeri darbe olması.

(bkz: turkiye de askeri darbeler)
2005 yılında nevruz gösterilerinde türk bayrağının yerlere atılmasına misilleme olarak yurdun her köşesine türk bayrağı asmak.
izledigi dizideki karakterlerden biri olunce gazeteye tam sayfa olum ilani vermek. (bkz: suleyman cakir)
okula hummer la gelmek...
iki arkadaş birden testesteron hormonlarının arttığını hissederk eve bir hayat kadınını * davet ederler.1. şahıs kadınla ilişkiye girer.sonra 2. şahıs kadınla ilişkiye girer.kadın 2. şahısa 1. şahısın yatakta ondan daha iyi olduğunu söyler.2. şahıs bayağı sinirlenmiştir ve kadını vurur.* *