bugün

(bkz: sekerse tehlike)
*teknolojiyle insanoğlunun sağladığı en acı kombinasyon. hele bir de hedefi takip etme özelliği varsa kaçışınız yoktur. allah göstermesin, aman aman aman.
güdümlü anne terliği ile vurulan bir adam olarak * * sadece şunu söyleyebilirim:
- arkanızı donun
- ve koşmaya başlayın
- zig zag çizin
- ve en yakın kapalı bir mekana sığının yoksa çabuk doldurulan bir silahtır diğeri ensenizde bitebilir.
ancak şu da var bunlar çocukken olur genelde ve çocukkende akşam olunca seve seve eve gidersin. kapıda ise annen ve ayağında kullanılmaya hazır gudumlu bir çift terlik vardır.. eninde sonunda yiyeceğin şeydir yani..
BELLi BiR TECRÜBEDEN SONRA SAĞA, SOLA sapmadan diret hedefi vuran terliktir.

terlik:hedefe kitlendik patron
anne pulp fiction: fırlatıyorum
terlik: fırlat
pulp fiction: ahhhhhh
piramitler ayarında esrarını koruyan ve günden güne nasıl oluyorda her defasında tam isabet ettiriyor diye düşüne durulan mevzuat.
vurduğu yerde gül bitmesine sebep cennetten çıkma dayak nesnesi.
Sıdıka adlı karikatür kahramanının annesinin terliği
Sıdıka dizi olduktan sonra bir çok annenin edindiği terlik. *
önce güdümlü füze üreten abd*'nin sattığı füzelerden kendini korumak için ürettiği anne terliği vurabilen füze bataryası üretebilecek süper gücün ilk icadıdır.

(ara: anne terliği)
(bkz: evladının koşu yoluna terlik fırlatan anne)
güvenilir bir kaynaktan alınan bilgiye göre, twigy, çengelli iğneli, lastik oltalı bir terlik geliştirme çabası içindedir. eğer gerçekleştirilebilirse. sonsuz şarjörlü, gittiği gibi gelen bir silah piyasaya sürülecektir. süpürgenin gavur tarafını bile özleyeceğiz gibi geliyor.

(bkz: kaçın raid)
her annenin elinin ayarının olduğunu düşündüren terlik. *
(bkz: olay terlikte değil annede bitiyor)
(bkz: yedim biliyorum)*
hedefine ulaştığında "pooaaaaat" diye çıkan bir sesi, hatırlandıkça özlenen bir sızısı olurdu. birincisinin ıskalaması durumunda ikincisi atom bombası etkisi yaratırdı, güzel günlerdi vesselam.
hedefi hep 12 den vuran çok hızlı olan.yazmadan geçemiycem bir de bu terliğe rakip süpürgenin sapı vardır ki onu yaşayan bilir.:)
O öyle ulu bir terliktir ki, uzağı yakın edip, ışık hızıyla yarışarak galaksiyi saydırır.

o terliği yemeyen çocuk adam olmaz maazallah!