bugün

Bugün bir erkek kadının götüne bakıyorsa o kadının değil götün yaratıcısının suçudur. Napsın kadın götünü kesip yol kenarına mı atsın?
suçun azmettiricisidir.doğal olarak suçlu, yani bakan kadar belki daha, fazla günah alır.
ne kadar kabul etmek istemesemde haklı olduğunu düşündüğüm kişi beyanı.Adam haklı beyler.Giyiyor şortu taytı sonrada biraz medeni olun.Herif medeniyeti vücut bulmuş haliyle bulsa onu bile yapacak.Sen hala medeniyet diyorsun.
tamamen katıldığım ve desteklediğim tespittir.
vücudunu teşhir eden her kız, kadın bu günahı işler. azabı çetin olacaktır.

cehennem ehlinin çoğunun kadın olacağı gerçeğine şaşırmıyorum gerçekten hak ediyorlar. tayt giyiyorlar eee ne var bunda diyorlar. tahrik olursanız abazasınız. hayır yaratılışımda bana bu yüklenmiş, eğer ben buna reaksiyon göstermezsem bu anormal olur. hem cahiller, hem aptallar, hem çokbilmişler hem de kendini beğenmişler. kibirleri uzayda yörüngede güneşi tavaf ediyor. uzak durun kendinizi koruyun şu et parçalarından. size verebileceğim en güzel nasihat.
tamam kardeş kadın açık giyiniyo falan ama erkek ona bakmak zorunda değil nefsine hakim olsun madem .
maalesef katıldığım önerme. tüm vücut hatlarının insanın gözüne sokan hatunlar var ve '' nefes alsa yeter '' zihniyetinin egemen olduğu erkek toplumunda bana göre yanlış yapıyordur. saldırıya, göz tacizine davetiye çıkarmaya gerek yok. ülkenin durumu malumunuz.
Her türlü hırsızlık, yolsuzluk yapılsın ama kadınlar örtünmesini ihmal etmesin. Böyle olunca diğerleri günahtan çıkıyor sanki.
Not:Kadınlar açık giyinsin demiyorum sadece öncelik kadınların örtünmesi olmamalı.
göz zinası önce kadının sonra ona bakan erkeğin günahıdır.

zina tek başına işlenen bir günah değildir. Dolayısıyla en az iki kişi sorumludur. göz zinasında kadın kişi zaten giyimiyle allah katında günaha girmiştir. Buna gören er kişi nefsani duygularla, şehvetle cinsi haz için bakar ve bakmaya devam ederse allah'u alem belkide bu günaha sebep olan kadından daha fazla günaha girmiş olur. Yinede bunu yaratandan başka kimse bilemez.
Bir kere değil dikkat edelim, bir an istemeden bakmakta sakınca yoktur. Hemen cihet başka bir yöne çevrilmeli ve nefis kontrol edilmeli. vicdan bu noktada en önemli değerdir.
unutmayın ki Allah kişinin vicdanında tecelli eder.
kuran okumamış, okuduysa da anlamamış kişi zırvası.
Sonuna kadar desteklediğim ve desteklenmesi gereken hede.
peygamberin sünnetiyle çelişen durumdur. peygamberimiz veda haccında son hutbesini verirken amcasının oğlunu kadınlara bakarken gördü. gitti yanına ve eliyle başını diğer yöne çevirdi. gidip kadınlara yüzünüzede peçe takacaksınız demedi!
her boku kadınlara atıp kendinizi kurtaracağınızı mı sanıyorsunuz anlamıyorum!
Biri de çıkıp demiyor "hayal gücü" gelişimi bu bayanlara bağlıdır. cık cık.
haksızlıktır.
Hırsızın hiç mi suçu yok misalidir.
dogrudur pantlon giymeyenin belli olmayan birinin gotune bakanı ben daha gormedim fakat bu cok etmenli bir soru cok cevabı var fakat kadınlar bunu kabul etmeyip yardanın sistemini sucluyorlar ona da hak veriyrum ama o zaman yasama aq.
Bir kadın açılır, dört erkek cehenneme girer.

Konu kilit.
doğru tespittir. o zaman bu günaha bir dur diyelim ve senin çükünü keselim olayı kökten çözelim. *
http://galeri.uludagsozlu...%C4%B1-bilmeyen-k%C4%B1z/

Bu ayıların günahı da kadınaysa başka sorum yok hakimim.
Doğru olmadığına inandığım başlıktır,
Bezeri durum "kadın tecavüze uğruyorsa kadının suçudur."
Sen yap sonra suçu bize kalsın çok mantıklı gerçekten.
normaldir. bir çok islami hikayede kadın erkeği baştan çıkarıcı olarak tasvir edilir. bu tarz düşünce yapısı oldukça normaldir bu zihniyet için bu yüzden.
Aydin doğan karikatür ödüllerinin şampiyonlarindan biriydi, yanilmiyorsam 1997. Şu an cepten girdiğim için link veremiyorum.

Bi hoca adem havva hikayesini anlatiyor. Anlatirken bile havvayi kara çarşaflı tasvir ediyor ademe elmayi verirken. Ademde klasik incir yaprağı var sadece.

Zihniyet bu, ne yapsan değiştiremiyorsun maalesef.
müslümanın müslümanlık yaptığı bir tespittir. Bunlardan insanlık beklemek anormal olan zaten. Beklemeyeceksin, he deyip geçeceksin.
Allahın Tesettür emrine uymayan kadınlara bakılır

https://video13.uludagsoz...es/video/301/0/162590.mp4

Kimse kusura bakmasın