bugün

erkeklerin ne mal olduklarını görmelerini sağlar.
gideri yoktur. Çünkü dönmüştür.
bozuntuya verilmemelidir.

hiç unutmam o zaman lise 1'deyiz. sultan adında daaşşş mı daşşşş, kaya mı kaya bir hanım sınıf arkadaşım vardı. o zamanlar şimdiki gibi mini okul etekleri nerdeeee değerli kardeşim. bu hanımın eteği döneme göre oldukça kısaydı. uzun süre okulun müdür muavinine verdiğini düşündük. vermese bile, anti parantez günahı boynuna, ağzı marifetiyle muavini tatmin ettiğinden şüphelendik. neyse değerli kardeşim konuyu uzatmayalım, bir gün bu hanım önümden merdivenleri çıkmakta idi. baya baya manzara güzeldi ama ahhhh insanoğlu işte. yetinmeyi bilemedim. o gün aza tamah etseydim belki bugün sultanı foffenkliyor olurdum. dayanamadım ve daha fazlasını adeta külodunu görmek istedim. ve birden dizlerimi kırmak suretiyle yere daha da yaklaştım. tam da o ancüezde sultan hanım aniden arkasını döndü ve göz göze geldik. hiç bozuntuya vermedim ve şu hale evrildim:

görsel

sultan hanım sadece bir "salak" diyerek geçiştirdi. belli ki o da bana karşı boş değildi lakin bu hareketimi bana yakıştıramamıştı ve köprüleri attı. gel zaman git zaman ben sultan hanıma çaktım. fena çaktım. yok la nereye çakıyorsun hep bizden 4-5 yaş büyüklerle çıkıyordu. geçen gün memlekete gittiğimde gördüm, pörsümüş. bana bir bakış attı görmen lazımdı. adeta "ahhh ya erkancığım, zamanında senin için yanıp tutuşuyorken o nahoş hareketi yaptın ve antipatimi kazandın. şimdi her şey çok farklı olabilirdi" bakışı attı. tabiysi ben oralı olmadım "hadi lan ordan pörsük" cevabi bakışımı sultan hanımın uhdesine tevdi ettim. o halde konuyu nihayete erdirirsek;

bir kızın götüne bakmadan önce iki kerrree düşünün. doğru muyum?

--spoiler--

sponsorlu link: (img:#550272)

--spoiler--
kızın aniden geriye dönüp bakması erkeğin kafasını bir anda salak salak etrafa bakmasıyla son bulacak eylem.
Şey ben aslında kız arkadaşıma hediye alıcam da pantolonun markasını merak etmiştim diyerek kıvırılabilir ama tutmasa bu bahane kıvrılıp bi yerinize de girebilir.
Hele bide öğretmeninizin götüne bakarken yakalanıyorsanız . ağğğğ ...
dalmış numarası yapıp, başını iki yana sallayıp, hı, ne, bana mı dedin denilerek kızın tepkisel riski alınması gereken durumdur. bu sayede kızın iş verip vermediği de test edilmiş olur. her kız kendisine güzel denmesinden hoşlanır. kız da en çok, beğendin mi diye soracaktır, en azından cevabına göre ya ağzının payını alırsın, ya da güzel bir gece geçirirsin. ne var bunda yani. göte bakılmaması gerekseydi güzel olmazdı.
(bkz: hissi kablel vuku)
götüne baktığınız kişiye yakalandığınızı gösterir. bu yakalanma götüne baktığınız kişinin kim olduğuna göre değişir. eşinizin yada sevgilinizin arkadaşıysa risklidir.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
döndüğünü farketmemis gibi yapip ayni hizada bosluga bakilarak devam edilebilirsiniz. bir sey de diyemez.

ulan pantolonlu gote bakmak da ayri bi keyif. pantolon gote sekik veriyor toparliyor. kusura bakmayin kizlar. bu bakis gotunuz guzel demek.
pantolonun güzelmiş markası ne diye bakıyordum bende tam.
diyerek idare edilebilir.
erkekten çok kızı utandırır, hele ki dar veya içini belli eden bişey giymediyse.

bu kadar da rezildir işte erkekler, kızlar..
sapik, abaza turk erkekleri iste...
nesillerinin tukenmesini umut ediyoruz.
"ya götüme mi bakıyorsun şapşik" tepkisi verir. görsel
Göt ve göz arasındaki saliselik zamanı bükemediğiniz için lanet edersiniz.
Gtme mi bkysn sn.s
görsel