bugün

götüne bakılan kızın aniden geri dönmesi

bozuntuya verilmemelidir.

hiç unutmam o zaman lise 1'deyiz. sultan adında daaşşş mı daşşşş, kaya mı kaya bir hanım sınıf arkadaşım vardı. o zamanlar şimdiki gibi mini okul etekleri nerdeeee değerli kardeşim. bu hanımın eteği döneme göre oldukça kısaydı. uzun süre okulun müdür muavinine verdiğini düşündük. vermese bile, anti parantez günahı boynuna, ağzı marifetiyle muavini tatmin ettiğinden şüphelendik. neyse değerli kardeşim konuyu uzatmayalım, bir gün bu hanım önümden merdivenleri çıkmakta idi. baya baya manzara güzeldi ama ahhhh insanoğlu işte. yetinmeyi bilemedim. o gün aza tamah etseydim belki bugün sultanı foffenkliyor olurdum. dayanamadım ve daha fazlasını adeta külodunu görmek istedim. ve birden dizlerimi kırmak suretiyle yere daha da yaklaştım. tam da o ancüezde sultan hanım aniden arkasını döndü ve göz göze geldik. hiç bozuntuya vermedim ve şu hale evrildim:

görsel

sultan hanım sadece bir "salak" diyerek geçiştirdi. belli ki o da bana karşı boş değildi lakin bu hareketimi bana yakıştıramamıştı ve köprüleri attı. gel zaman git zaman ben sultan hanıma çaktım. fena çaktım. yok la nereye çakıyorsun hep bizden 4-5 yaş büyüklerle çıkıyordu. geçen gün memlekete gittiğimde gördüm, pörsümüş. bana bir bakış attı görmen lazımdı. adeta "ahhh ya erkancığım, zamanında senin için yanıp tutuşuyorken o nahoş hareketi yaptın ve antipatimi kazandın. şimdi her şey çok farklı olabilirdi" bakışı attı. tabiysi ben oralı olmadım "hadi lan ordan pörsük" cevabi bakışımı sultan hanımın uhdesine tevdi ettim. o halde konuyu nihayete erdirirsek;

bir kızın götüne bakmadan önce iki kerrree düşünün. doğru muyum?

--spoiler--

sponsorlu link: (img:#550272)

--spoiler--