bugün

bir üniversite öğrencisinin, bütçesinin delinmesine yol açacak kararı.
gözucu vasıtasıyla taksimetre'yle ilişki kurmaktır.
koç ya da sabancı ailesine mensup olmayı gerektirir.

görünce şok oldum. kaç para tuttu yau? ciddi koymuştur en acısından.
(bkz: evde denemeyiniz)
bursa-ankara biletinden çok daha pahalıya mal olacak eylemdir.
öğrenim kredisi taksiciye çalışacak ümiversiteli hareketi. Kahvaltıda yürek mi yedin aslan diye sorulmalıdır. Ay sonunda dilenirken görürsünüz.*
Sadece öğrencinin bütçesinin değil bilimum vücut bölgelerinin de delinmesine neden olacak eylemdir.
yaklaşık 70-80 tl tutacağı öngörülür.
ancak merhaba ben pembe tolga'nın gerçekleştirebileceği eylemdir. ya paranız çoktur ya da aklınız yoktur.
abartılmış durumdur. taş çatlasa 30 tl tutar. 30 tlye bütçe deliniyorsa o ayrı.

edit: bunu eksilemek nasıl bir fakirliktir. hesap numaranı yolla taksi paranı ben verecem.
rentacar yapsaydın ya jon snow denilecek durum.
izmir yoluna yayan çıkarsan 30 tl cepte , altıparmakta in 5 tl cepte.*
bunu yapabilmen için babanın mandıralarının olması gerekir.
taksi denen şey eğer o otomobile tanımadığın 3-5 kişiyle binme olayıysa olabilir tabi. bildiğin minibüs o yahu. ilk bindiğimde arka koltuğa iki tane ceketli abi oturdu dedim "aha sıçtık". meğer bursa'da olay böyleymiş. ne acayip şeyleriniz var arkadaş öyle sizin.
sen aslında iyi birisinle başlayan bilimum cümleler.
(bkz: cool adam)
zengin adamdır. öğrenci adam cesaret edemez.
heykelden görükleye timsah yürüyüşü yaparak dönmeye sebep olabilecek aktivite.
Gereksiz harekettir. in Osmangazi metrosunda atla dolmuş taksiye. 2,5 tl'ye git. Ha "çok acil işim var" dersen bilemem ama 4 sene okuduk heykelde acil işi olan tek kişi de görmedim. izmir yolunda taksilerin metrodan daha yavaş hareket ettiğini ve sıkışık trafiğinin gerilimini de hesaba katmak gerekir.
4/G artı 48 ile gitmenin verdiği hazzı asla veremeyecek olan eylem.
Taksici ve sevgilisinin beraber yapacağı iştir.
görükle öğrenci mekanı olarak bilinir fakat bu hareketi yapacak öğrenci sayısı bir elin beş parmağını geçmez gardaş.