boluspor'un gelecek vaadeden sağ kanadı. ilerde kendisini büyük kulüplerde görmeyi umuyoruz.

edit: fenerbahçe'ye transfer oldu. ben demiştim demeyi pek sevmem ama ben demiştim. *
2007-2008 sezonunun ikinci yarısında ankaragücüne transfer olan bu genç adam için sadece dikkat diyorum.
daha önce bandırmaspor ve boluspor formaları giymiş olup, 1984 doğumludur. türkiye kupası'nda beşiktaş'a attığı gol, ankaragücü'ndeki ikinci resmi golüdür.

edit: ilk sanmıştım ama ikinci resmi golü imiş.
ankaragücündeki ilk resmi golünü 13 ocak 2008 pazar günü ankaraspora atmıştır.
izmir doğumlu türkiye'nin en yetenekli futbolcularından biri. hani thiery henry'nin meşhur bir deparı vardır, koşarken vitesi yükselttiğini görürsünüz. işte bu çocukta öyle. umarım hakettiği iyi yerlere gelir ve oralarda da kalır.
ankaragücü'ne çok faydalı olacak futbolcudur.
football manager 2009'da ankaragücünden, cem can ile beraber transfer edilmesi şiddetle tavsiye ettiğim, yetenekli oyuncu.
ankaragücü'nün en etkili oyuncusudur. 3 büyüklerden birine gitmesi yakındır.
an itibariyle verkaç isimli süper! programdan fenerbahçemize geldiğini öğrendiğim futbolcu.
herkese hayırlı olsun..
soyadını anlamakta güçlük çektiğimiz oyuncu.
sahada moon walk ile gol atmış pasfotomaç'ın yalancısıyım.
"gökhan emreciksin
bilsen sen biriciksin
harika goller at da
şu sahalar inlesin" gibi tezahuratlara malzeme olmamasını dilediğim futbolcudur.
fenerbahçe'ye transferi bizi çok mutlu etmiştir. zira ali bilgin veya burak yılmaz'dan daha yararlı olacağı mutlaktır. yönetimi tebrik ediyor darısı mehmet yıldız , musa aydın ve lucas biglia'nın başına diyoruz.
uzak mesafeli isabetli şutlar çeken, top tekniği yüksek kaliteli atağa yönelik orta saha oyuncusu.
yerli cristiano ronaldo olma yolunda ilerleyen futbolcu. fenerbahceye transferi gerçekleşirse ankaragüçlü taraftarlarca * baya bir tepki toplayacağı kesindir.

(bkz: allah belanı versin yönetim)
(bkz: yeter ulan)
fanatik e göre 2.5 milyon euro dan fazla bir bonservis bedeliyle fenerbahçe ye 2.5 yıllık imza atmış futbolcu.
sanki emrecik diye bir film varmış gökhan adlı oyuncuya rol paylaşımı sırasında rolü anlatılıyormuş gibi olsa da değildir. Ankaragücü forması altında yıldızı parlamış aynı renkten olan fenerbahçe ye transfer olmuş futbolcudur.
fenerbahçemde başarılı olmasını yürekten istediğim ama ihtimal vermediğim futbolcu. hem kazımın hem deividin olduğu yerde oynaması en büyük dezavantajı. eğer hem sağ hem sol kanat oynayabiliyor ise başarılı olabilir. çünkü sol kanada takviyeye ihtiyacı vardır fenerbahçenin. ancak asıl beklenen ön liberodur, hem de bir değil iki tane. bunlardan biri gökhan inler olsa ne süper olur.
değişik bir soyisme sahip topçu.

-gökhan biz seni yıllarca kandırdık, aslında sen emreciksin
+ühü bari emre olsaydım
-hayır emreciksin!
+lanet olsun...
özer hurmacı'dan daha iyi olmayan topçu.
fenerbahçe' nin orta sahasına maldonado' dan faydalı olacak ve dinamizm getirecek orta saha oyuncusu. *
ismi başıktaki gibi okunursa michael jackson'u çağrıştıran forvet.ilk okuyuşta önce gülümsedim sonra kendime kıçımla güldüm sözlük. *
kesinlikle iyi bir oyuncu. top tekniği yüksek, süratli ve sert şutları var. kendini geliştirirse fenerbahçe'ye çok faydası olur. ancak ben bu adamı galatasaray maçında izledim ve hep hücum özelliklerine bakarak iyi diyorum. savunması nasıldır bilemem. sonuçta fenerbahçe'nin taktiğini düşündüğümde tuncay gibi biri gerek kanada, ileri geri çalışacak. gökhan geriye ne kadar çalışır bilmiyorum. şahsi fikrim bir mehmet topuz'un fener için çok daha faydalı olabileceği yönünde ama unutmamak gerekir ki bu adamın maliyeti gökhan'ın en az iki katıdır.
hiç bişey olmasa bile sadece soyadı için fenerbahçeye gelmesini istediğim futbolcudur düşünsenize önemli bir maç ve son dakkalarda gol atmış o gazla o soyad nasıl haykırılır be..

(bkz: fenerbahçemizin golü 9 numaralı forması ile)
(bkz: gökhannn)
(bkz: emreciksinnnnnn)
yenı bir ilhan parlak faciası gibi görünen durum. bu türlü yetenekli gençlerin fb de kaybolması türk futbolu için kötü bir gidişattır.
ilk okunuşta emeceksin zannedilen soyadına sahip kişi.