bugün

Kesin çerkesdir.
senaryo yazarı. ege üniversitesi iletişim fakültesi mezunudur. yalan dünya tv dizisinin oyuncu kadrosunda.
muhtemelen çerkes olan ve kendisi gibi çerkes olan gülse birselin dizisinde oynayacak oyuncu.
izmir özel türk koleji 2002 yılı mezunudur.
yalan dünya'da günümüz türkiye'sinin mikrofiber altıngünü kadınını oynamaktadır. hastasıyız.
kadında çok ciddi bir nefes olduğu konusunda kesinlikle eminim. arka arkaya tam 150 kelimelik bir cümle kurdu ve bana mısın demedi. hastası olacağız, yakındır.
kendisini ilk turkcell in taahhütlü nokia e63 reklamında izlemiştim.daha o gün dikkatimi çekmiş tatlı bayan oyuncudur.izmirlidir lokumdur.
http://www.hurriyet.com.t...n/televizyon/19724581.asp
türkiye üzerindeki nadir adaşlarımdan, o başarılı oldukça kendim başarılı olmuşçasına sevindiğim büyük ihtimalle değil kesin çerkes olan yalan dünya oyuncusudur. sayesinde adımın gupse olduğunu söyleyince "o ne ya?" tepkisinden kurtulmayı umuyorum.
yalan dünya' da orçun karakterini bir köşeye çekersek anıra anıra güldüğüm başarılı oyuncu.
her haliyle güzel insan.
(bkz: Mümin insanı Her Haliyle Sevmelidir)
yalan dünya'dan önce beyaz show'un skeç yazarı. diziyle alaka oradan galiba.
ev kızı aurasına sahiptir.
dizinin iki dominant ablasından biri. bir diğeri için bakınız; açılay. neyse açılay bir kenarda açıla dursun ve biz konumuza geri dönelim. ne diyorduk efenim, ha evet; yıkılıyor.
Demet akbağ potansiyeli taşıyan başarılı oyuncu.
söylediği kelimeleri yutan ne dediği anlaşılmayan oyuncu. türkiye dışında bunu kameranın yanından bile geçirmezler.
rolünün biçilmiş kaftanıdır.
bu hatun nasıl 84lü olabilir ben ona takıldım. Yolda görsem 35lik teyze sanırım bunu ben. Ses de görüntüyü destekliyor, tam oluyor.
erkeklere adriana limadan daha çekici gelmesi gereken bayandır. en azından bir yeteneği var ve kıçı başı elbisesinin altında olmasına rağmen hoş bir hemcinsimiz.
oynadığı nurhayat karakteriyle yeteneğni göstermiş biridir.
muazzam bi canlı. en azından liseli değil. evet.
çok ama çok şeker görünümü, çok ama çok itici bir sesi vardır.
yanılıyor da olabilirim.
Ege Üniversitesi mezunu, sıkı bir senaristtir. Yıllarca yazdı, baktı piyasa kötü, gecti kamera önüne. Pişman mı? Bence değil. iyi ki gecmis kamera karşısına çok ta yakıştı.
ağzını yediğimin çerkesi, çok başarılı ve çok yetenekli kişilik.
oynadığı reklam filminde ki repliği komiktir güzeldir. (bkz: ben ki gelinlerin messisiyim)