bugün

axel rose sabaha kadar don't cry söylesin ben selpağı ihya ederim lan. yok bunlar mutluluk ağlaklıkları azizim.
(bkz: deli yürek).
silahlar ve guller. muzik yapmışlar vaktinde.
slash olmayınca anlamı olmayan grup.
Aslinda muziginden ote ikonlasmis bir grup. Slashin ayakta tuttugu bir gruptu zamaninda o da zaten velvet revolvera gecti gnr falan kalmadi. Bu da mi tesaduf?
dünyanın en iyi gitaristi olan slash' ı yıllarca içinde barındırmış grup olma özelliğinden dolayı sevgimi otuza, kırka falan katlayan gruptur. dinlerken dünyadan geçebilirsiniz.
niyese bir türlü zevk alamadığım ergenlerin ilahı olan grup. bu ''november rain''ini severim o kadar. ha adamlar yeteneklidir, başarılıdır o ayrı ama bana bi white lion, dr skull, wolfmother ın verdiği enerjiyi veremiyor, uykumu getiriyor.
müziği kadar amblemleri de tüketilen grup.
tişörtlerini çok severiz.
hiç dinlemediğim halde dikkatimi ilk defa serinin ilk filmi olan terminatör 1984'de çeken amerikan rock müzik grubu. yok edicinin sokak sokak aradığı sarah connor son çare olarak bir bara girer ve o sıra da sahnede guns n roses vardır. millet kopuyordur falan... hakkını vererek film izleyenlerin ne kadar büyük reklam döndüğünün farkına varmaları uzun sürmez. tavsiye üzerine şu aralar dinliyorum.
ama her zaman söylüyorum benim gözümde ortalama aynı yıllara tekabül eden bir acdc kadar dinlenilesi olmamıştır hiçbir zaman.
Bu grubun november rain şarkısı kelimenin tam anlamıyla harikadır. Elektro soloları dinlediğim en iyi sololardandır. O uzun şarkının bir dakikası bile sıkmaz, sonu da harikadır.
sevdigim bir gruptur, fakat;

elin ecnebisi bu isimle grup kurar, ben silah yanı gül şekli yapsam haftanın alay konusu olurum. çok dertliyim be sözlük..
rock dünyasının çalkantılı grubudur.çok severim dinlerim.rockla tanıştığım grup desem yalan olmaz
çok tatlı bir gruptur.
kurt cobain gibi, benim de axl rose yüzünden sevemediğim grup. bon jovi'den pek farkı olmamakla beraber*, pop rock denen müziği icra ederler.
http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE
saul hudson sayesinde sololarina bayıldığm bi müzik grubu. (bkz. saul hudson)(bkz. slash)(bkz. sweet child o mine )
axl 'in mukemmeligi ve sarkilarin buyusuyle hayran kanilan grup.
(bkz: Don t Cry)
Vakti zamanında nirvanaya ulaşmış efsane grup.
akl rose hala devam ettirmektedir.
glam rock ta dünyanın gelmiş geçmiş en iyi grubudur.
2008 yılında yayınladıkları Chinese Democracy albümü tüm zamanların en pahalı prodüksyonlarından biridir.
dünyanın en tehlikeli grubu unvanına sahip guns n roses 2012 yılında Rock and Roll Hall of Fame tarafından onurlandırılmıştır.
axl rose'un mükemmeliğide içinde olduğundan harika olan lakin son zamanlarda herkesin üstünde tişörtlerini görebileceğiniz bir hale gelmiş ve poserların eline düşmüş bir grup.
Bu adamlar iyi seyler yapiyor arkadaslar.

Dinleyin Dinleyin.
Axl ın karakteri biraz daha düzgün olsa hala use your illusion dönemlerinde olacağını düşündüğüm bi aralar ortalığı kasıp kavurmuş müzik grubu.
Bu adi biz alinca keko oluruz ama ingilizce olunca problem yok.

(bkz: silahlar ve güller)
dünyadaki en iyi hard rock grubuyduken axl rose un yaşlanması ve grubun dağılamsıyla eski kalitesini kaybeden ama hala çok iyi olan glam ve hard rock grubu.