bugün

dünkü maçtan sonra kendi kendime yaptığım muhakemeler ve sorgulamalar sonucunda doğruluğuna kayıtsız şartsız emin olduğum düşünce.
tesadüf değil aksine mallorca klübünün elden çıkarmak için güiza üzerine takımı kurmasıdır. e başarılı da oldular. fenerbahçe gibi sazanı buldular sattılar işte.

not: ben de fenerbahçeliyim ama güiza'nın *.
kesinlikle öyledir. şimdiye tur bizimdi amına koyim.
hem de bin yılda bir görülen tesadüflerdendir. bizimkisi de şans aq.
tesadüf falan değildir. adam ispanya takımlarında iyi oynuyor. dün fenerbahçe lille maçında ikinci yarı kaçırdığı golün aynısını, hatırlayın türkiye ispanya maçında atmıştı. adam türk futbolunda oynayamıyor. o kadar.
güiza'nın futbolcu olması tesadüftür.

ben güiza olsam ve bir sezon önce takımın defansı gol yollarında * benden daha etkili olsa utanır giderim. nasıl bir basiretsizsin kardeşim. nasıl bir ruhla oynuyorsun. hayır anlamıyorum madem bu ülke futboluna alışamadın git.

Aziz başkan gidip 3 er 5 er alalım formayı atkıyı, ne olur yolla şu adamı. emekleri için teşekkür bile ederiz ya bırakın gitsin.

bizim ailede kalp ırsi...
(bkz: al guiza çek guiza topun üstüne bastı guiza)
tabiki tesadüftür. şöyle ki. mallorca zaten iflasın eşiğindeydi. guizayı aldılar. 2. sınıf golcüydü ama takımın tek kurtarıcısıydı. çat çat golleri atmaya başladıkça tüm takım üzerine oynadı. çünkü mallorcalı futbolcuların alacağı paraların hepsi guizanın satılmasına bağlıydı. guiza gol kralı oldu. 14 milyon euro geldi ve mutlu son oldu.

guizanın geçmişine baktığınıza 15 golü aştığı sezon 1 tanedir. bir golcüye özellikle 10 milyon eurodan fazla vereceğiniz bir golcünün en az 2 sezon 15 gol barajını aşması gerek diye düşünüyorum. fenerbahçeli taraftarların sabrını taşırmaya başlayan guiza umarım en kısa sürede satılır. zararın neresinden dönerse kardır.

not: marcio nobre 650 bin dolara kiralık gelmişti.
2. not: alex o pasları bana verse ben atardım. amk.
kesinlikle doğrudur. pozisyonun türkü ispanyolu mu olur? gole çevrilecek pozisyon dünyanın her tarafında gole çevrilecek pozisyondur.
imkansız gibi birşeydir.ihtimal verilemez.