bugün

yol çalışmalarında, bilimum gecekondu yıkma, toprak kazma işlemlerinde kullanılan kocaman iş makinası. caterpillar piyasanın en iyisidir. halk arasında kepçe diye tabir edilir.
aynı zamanda bir ayakkabı markasıdır.
bir ayakkabı markası.

170 lira veririsiniz greyder marka bir bot alırsınız ama ayağınız ısınmaz, böylede kaliteli bir marka.
botları ve ayakkabıları boya veren ayakkabı markası. açık renk çorap giyip bide greyder bot giyerseniz çorabınız ayakkabının rengini alır. test edildi onaylandı.
180 liraya aldığım ayağımdaki botlar. hiç memnun değilim ikinci kez garantiye yollamayı düşünüyorum yağmurda ıslanınca yanlarından küf yapmaya başladı. iğrenç bir görüntüye büründü cuma günü tekrar yolluyorum garantiye ya da mağazanın önüne bırakcam botları o derece ayar oldum.
bot değilde, ayakkabıları şekil itibariyle karizmatik duruyor gerçekten. 175 tl'ye değer mi bilmiyorum ama deneyip görmek lazım.
müşteri hiizmetleri hattı bulunan ama defalarca aranmasına rağmen müşteri temslcisiyle görüşülemeyan ayakkabı markası.
buradan dün 200 milyona bir ayakkabı aldım. bir kaç saat giydikten sonra baktım ki ayağımın arkası soyuluyor. mağazaya gidip durumu anlattım, tadilat yapalım dediler eyvallah dedim. bugün aldım ayakkabıyı, baktım eskisinden daha çok vuruyor. giydiğim için iade, değişim gibi bir şeyin de olmayacağını söylediler. ayakkabıyı giymeden ayağımı vurup, vurmadığını nasıl anlayabilirdim acaba? böyle enteresan bir firma işte.
ayakkabı fermuarı yapamayan firma. garantiye gönderirsiniz, ayakkabıyı fabrikaya tee çoruma gönderirler. 15 gün beklersiniz, bir değişiklik yoktur. fermuarsızlarına bir şey diyemeyeceğim tabi.
toprağı kazarak düzeltebilen bir iş makinası.
kalitesiz, fiyat performans oranı berbat bir ayakkabı markası.
hay şansıma tüküreyim dediğim yerdeyim.
Geçen sene aldigim deri ayakkabı vuruyordu ama artık vurmuyor. Ilginc cidden.
Marine isimli bir ayakkabisini 150 tl e aldim 3 ay önce güzel duruyordu fakat ilk aldigim zamanlar ayagimin arkasi soyulmaya basladi sonradan düzeldi simdide yanlardan biraz açılmalar basladi hadi hayirlisi.
bot konusunda öne çıkan markalardan biri.
ayyakkabılARI ÇORABI HATTA AYAĞI BOYAYAN FiRMA.

HELE Ki AZ BiRAZ YAĞMURLU HAVADA, ÜSTELiK iNTERNETTE BU KONUDA BiNLERCE ŞiKAYAET VAR.

iNSAN ANLAMIYOR O KADAR BOYA NERDEN ÇIKIYOR...
bağcıkları sökülen ayakkabılara sahip marka. alınmaz.
Botları gayet rahat olan markadır.
ulan hakkaten ayakkabıları su geçirmiyormuş. bugün denedim test ettim.
Milli sporda aklınıza gelebilir. Ağır işsizlik sonucu ortaya çıkan görsel şölen.
evvel zaman içinde ayakkabı 6 ay gibi sürede tabanı kırıldı. firma yenisiyle değiştirdi. fazla giymediğim ayakkabı 2 yıl sonra tekrar tabanı kırıldı. bilirkişi bu zamana kadar kırılma ve yıpranma olacagını raporlamış.

bir gazetenin avukatı ile görüştüm garanti süresi bitmiş meğer hak arama süresi bittiği için böyle bir karar vermiş bilir kişi.
benim gibi tabanı kırılan su geçiren şikayet eden kişilerde var. bu ayakkabının ömrü 1 yılmı diyen var.

sanki karete kursu almışızda bir hamlede ayakkabını tabanını kırmışım.

almanlar bile böyle kalitesiz ayakkabı üretmiyor. hayatım boyunca giydiğim ayakkabılarda böyle bir kırılma olmadı.

http://mobbing.net16.net/ayakkabi.jpg
Fabrikası çorumdadır.
ilk defa bir ayakkabı bana rahatlık sağladı.
rahat, kaliteli, şık botları olan marka.
geçen hafta istanbul-cevahir avm mağazasındaki deneyim ile bana nefret getittiren ayakkabı markası. ayakkabıyı alana kadar agam pasam, adıktan sonra sen kimsin!, ne saçma prosedürleri, mağaza çalışanları var akıl alır gibi değil. neyse ayakkabıyı beğendim mağazada denedim, ayağımın kenarlarından biraz sıktı, mağaza personeline sorduğumda; arkadaşlarıyla sohbetinden fırsat bulup biraz sıkar ama rahatsız edecek kadar değil, açıılır zaten dedi, neyse ertesi gün işe giderken giydim, gün boyu ayağıma kenarlarından iğne soktular resmen, yolu nasıl yürüdüm hiç bilmiyorum, bi de bu yetmezmiş gibi eve geldiğimde bi baktım içindeki astar boyasını rengini tamamen çoraba geçirtmiş, ayaklarım yara içinde. neyse çok sinirlendim mağazaya gittim, memnun kalmadım, ısrar kıyamet üzerine artık nasıl bir emir aldılarsa incelemeye de götüttürmek istemiyorlar, neyse ısrarımız sonucunda tamam dediler, iki gün sonra incelem kağıdı geldi, üretimden kaynaklı sorun yok ve deri ayakkabılarda boya verebilir. tamam iyi güzel üründe sorun çıkınca zahmet edip açıklama yapıyorsunuz ama ürünü alırken neden böyle bir bilgi verilmiyor, neden açılır deyip önemsemedikleri ayakkabı ayağımı yara yapıyor. Madem koskaca Greyder'sin ilgileneceksin arkadaş, aldıktan sonra böyle oluyor diyemezsin.

Pisliksin Greyder, bir daha alışveriş yapan iki olsun.

Dipnot: G.tünüzün yemediği bir kişiye bunu yapamazsınız ama yemez o dimi.