bugün

iibf nin hatunlarının, kapanması halinde ne yapacagını sasıracaklarını dusundugum cafe
iibf nin tikky,concon mekanı cafesi.Ortamdaki bayan kisilerin analizi yapılacak olursa kümülatif zeka seviyesi toplamı iq cinsinden 50-60 çıkar.Ayrıca gitmeden once yanınızda pastel boya götürün ki ortamda dikkat çekmeyin.Erkekseniz marlboro,zippo ve araba anahtarı'ndan oluşan cafede şekil yapma "kit" ine sahip olmanız gerekmektedir.
4 sene önce su almak için yanaşıp 60ykr lik fiyatı duyunca arkama bile bakmadan kaçtığım, 4.5 senelik öğrencilik hayaıtım boyunca 1 kere bile oturmadığım üniversitemizin en tiky mekanı.
sanılanın aksine fiyatların pahalı olmadığı ama sanıldığı gibi motor-vari hatunların çok olduğu cafe. diğer tespitlerin de hepsi doğrudur.
Uludağ Üniversitesi'nin tiki mekanı olmasının yanında burdaki kesimin sabahtan akşama kadar oturup televolecilik oynaması insanı hasta eder."Bu böyle giyinmiş bu iyiymiş bu çok kötüymüş" gibi değerlendirmelerde bulunurlar.iiBF'yi 6 yılda bitirebilirler.Bazılarının cebinde beş kuruş yoktur ve sadece burda ortam yapmak için takılırlar.Nedense herkes acır buradakilere.
Ancak cafe tartışmasız en kaliteli mekandır.
iibf cevresinde oturabilceğin içeri girdiğinde kötü kokmayan tek cafe dir
herkesin gıyabında iyi bişey söylememeye azami dikkat gösterdiği ama önünden geçerken yandan bir bakış atmaktan kendini alamadığı uludağ üniversitesinin en oturulabilir mekanlarndan
bir bardak,çaylı su ile,ya da laf edemediğim,sağlam nescafeleriyle,iki saat oturup,boyalı hatunları kesebileceğiniz,fakültenin en gereksiz,lüzumsuz yerine konuşlandırılmış,tikkyler yuvası..bir de önünden masum masum,entel-kuntel kişiliğinizle geçerken,cins cins bakışlar atarlar,masalara dalıp,kafa-göz Allah ne verdiyse yardırmak istersiniz..
ilk adı green gardendı hatta o sırada şimdiki garanti bankası pasha bile değil sevilla bile değil ledaydı,uludağ üniversitesi iibfnin bir kantini vardı kocaman ve her tip insanı gün içinde muhakkak barındıran,görükledutluktu,bursarayinşaat halindeydi vs..sonra el değiştirdi,garden ekinden kurtuldu fahiş fiyat politikasıyla gerçekten ultra tiki insanların buluşma mekanı oldu.şimdi fiyatlarıda fahiş değildir,müdavimleri de eskisi gibi ultra ciks insanlar değillerdir sonradan oturtulmuş özenti konuşma tarzlarıyla,çakma giysileriyle hiç de matah omayan bir ekolden kalan mirasa konmaya çalışan tiki özentileriyle, normal insanlar,pis kokmayan bir yerde yemek yemek isteyen kişilerden oluşurlar.ki yemek kaliteside 2004 itibariyle düştükçe düşmüştür burada.öyledir,böyledir,şudur,budur lakin okula değil green'e gitmek gibi bir kavram geliştirmiştir sahipleri saygı duymak lazımdır.
uludağ üniversitesiyle hiçbir bağları olmayan bazı bursa erkeklerinin,en az haftanın 2 günü,kendi tabirleriyle karı kaldırmak için uğradıkları mekan..
kaldırıldığı da görülmüştür,doğrudur..
98-04 yılları arasında sürekli değişen grafiğiyle tüm iktisat teorilerini afallatan,aynı zamanda neydim-ne oldum deyimini hatırlatan cafedir.
tikky toplama kampı
izmitteki versiyonunda özellikle alt katını çiftlerin tercih ettiği yer
sevgi pınarına bakan tarafı yazın okulun esen tek yeri olduğu için tercih edilebilecek oldukça pahalı olan kafe.
içeriye girdiğinizde herkesin önce yüzüne sonra üstüne baqtığı genelde tüm kızların saçlarının sarı tokalarının kelebek toka olduğu ve milletin birbirinin kestiği uçuk bir üniversite cafesi
her önünde geçtiğimde bunlar neden böyle dediğim insan topluluğunu ders saatleride dahil bütün gün bünyesinde tutan şık ama boş bir mekandır.eğer çok önemli bir misafir söz konusu ise gidilecek daha şık bir yer olmadığı için mecbur kalan herkesin en az bir kere oturduğu mekandır.
fabrikanın seri üretimle kız kopyalaması sonucu oluşan birbirinin aynısı kızların toplandığı yer.
PAŞA'NIN SALTANATI BiTiRiM KAPANMASINA NEDEN OLAN iiiBF KAFESi OLUP iÇiNDE ULUDAĞ'IN EN TAŞ HATUNLARININ BULUNDUĞU YER CANDIR
uludağ üniversitesinde bulunan bu cafe okuldaki speed adlı cafenin yıkılmasıyla bir nevi tekelleşmeye sebep olmuş ve yaz okulunda cirosunu 2 katına cıkarmiştir.
Kampüsün en kaliteli cafelerinden biri.
hayatımda yediğim en iğrenç patates kızartmasını yapan yer.ayrıca yüce insan süleyman seyfi öğün ile onun hocası ali yaşar sarıbay'ı söz konusu mekanda oturup muhabbet ederken bulabilirsiniz.o kadar zaman ne hakkında konuştukları ise şahsım adına gerçekten büyük merak konusudur.
izmitteki green cafede lig maçlarıda yayınlanmaktadır. lig maçlarında küfür etmek yasaktır.

kız arkadaşımla hiç başka cafe yokmuş gibi buraya maçı izlemeye geldik neyse maç başladı hararetlendi ana-avrat küfür ettim. etmez olaydım meğersem tikky gençliği pek bi kibarmış küfür etmezmiş.

küfür eder etmez tikky gençliği komple kafalarını çevirip bana bakmaz mı ? benim tabi her tarafımdan asalet fışkırıyor. yan gözle bile bakmadım.

(bkz: fenerbahçe galatasaray maçında küfür etmemeye çalışmak)
Reflektörlerin 11.00 - 13.00 ve 15.45 -17.00 saatleri arasında tam kapasite ile çalışıtığı kötünün iisi yer ...
(bkz: green tea)
speed cafe kapatılmadan önce üzerine atılacak bir füze ile üniversitemizin taban puanlarını uçurabilirdik dediğimiz, fakat speed kapandıktan sonra lacoste, tommy gibi markaları giymeyenlerin de mekanı olarak şimdilik rafa kaldırılmış düşüncenin sujesi.