bugün

9. nesil acınası yazar.
hoş gelmiştir yazarı.
aşık olduğu kızdan teklif bekleyen erkek başlığındaki entryle önce güldüren sonra düşündüren akabinde artıyı bastıran tespiti yapan yazar.

aslan. özgüvenini siktiğim.
hoş gelen yazar kardeş.

anlama kardeşim boş ver. bal keyfine.
dıdıııt diyorum ve hoşgeldin sayın yazaar.
en güzel 10 nick yarışması düzenlenirse oy vereceğim yazar. hoşgelmiştir.
kardeşi olduğum yazar.
Karması fena şekilde yükselen yazar. Aynıyız kesin beni geçecek! *
nickinden dolayi ankara'da yasadigini dusundugum yazardir.
(#18356254) benim de bu entry sini sevdiğim yazar.
götüne sopa giren profesör olarak okudum. aklıma hemen cahil profesör geldi. * kızma bak cahil seni severim bilirsin. *

tanım: dokuzuncu nesil bir yazar.

edit: onuncu nesil değilmiş. götünüzden nesil uydurmayın lan!
doğum günü kutlu olsun yazarı. nice yıllara
kendini kolay sevdiren yazar.
Esprilerinden dolayı çok zeki olduğunu düşündüğüm yazar.
duygulandıran yazar. yedi sene önce benimle ilgili yazdığı yazıyı buldum az önce, çok duygulandım. bu kızın yedi senede atladığı seviyeyi görün diye yedi sene önce defterime benimle ilgili yazdığı yazıyı sizinle de paylaşıyorum:

esprili kız cekoslovakya devlet baskani (buraya çiçek çizmiş)
sevgili cekoslovakya devlet baskani (ikinci kez hitap etmesen üzerime alınmayacaktım sanki)
sen anlatamadığım kadar akıllı bir kızsın (biliyorum bebeğim, sen o zamandan anlamışsın teşekkür ederim) canım benim ne kadar beni üzsen de seni hiç unutmayacağım (bu cekoslovakya devlet baskani ne etti size1!!111??1) sen aslında çok ilginçsin seni bazen anlamıyorum (kendimi farklı bir yaratık gibi hissettim teşekkürler) ama anladığımda beni çok güldürüyorsun sen sakın kimseyi kafana takma ben gotunepasogirensofor (adını yazmasaydın sen olduğunu anlayamazdım inan ki).

neyse bu yazıyı saklıyorum, ileride çocuklarına gösterip seni rezil edeceğim *