bugün

gotik makyajla kendini göte benzeten kızlardır.
tabi ki lafım gotik geçinen ama gotizmin ne olduğunu bilmeyen insanlara.
fosforlu mor rengi çok sevdiklerini dü$ündüğüm insansı kitle. di$i cazibelerini arttırmak için gotizm denilen $eyi kullanıp, bu akımdan zerre çakmadıkları gözlenmektedir.

zira avrupa'da kiliseler gothic'tir. bi de bi avuç insan. saygı duyuyoruz ancak sanırım onlar bizim onlara duyduğumuz saygıyı duymuyorlar. her neyse.

- lan gothic kız geçiyo, çok ta$ oğlum, dudaklar falan.
+ vampir gibi aq. hem ben o kızı tanıyorum lan. geçen sene ismail yk dinliyordu. dev$irme olmu$ o, tımarlı sipahiye bağlamı$lar.
(bkz: gotik değildir o iyi bak) *
(bkz: özenti)
gotik oldukları için gotik makyaj yapmaları gayet doğal olan kızlardır.
türk kızıdır!.
http://tinyurl.com/2v724t7
öcügibi olan kız modeli. iticilikt sınır tanımaz. şeytan gibi görünür bunlar karşı cinsi de korkutur.
(bkz: gulyabani)
90lılar bilirler onların lise zamanı karizmaydı gothic takılmak.ama artık özentilikten öteye geçmez oldu.kızlar kendilerin basitleştiriyor sadece.dikkat çekmeye çalışıyor.ne kadar istisnalar olsa da hoş kaşılanmıyor günümüzde.
porselen makyajı geyşa işi bulan kızdır. yahu adı üzerinde götik. ya ne yapacağıdı?
(bkz: gotik olmaya çalışırken göt gibi olmak)
böyle var ya, arkadan sessiz sessiz gelip enseyi ortalayıp, o halden hale, şekilden şekile giren ergen parçasına "çattttt" diye indiresim geliyor yolda falan rastladığımda. he bunun şiddetle falan alakası yok. sadece onlara karşı olan sevgimi bu şekilde belli etmek istiyorum o kadar. he birde ben asla ve alsa bu kızların ve oğlanların ebeveyni olmak istemezdim. " bu ne laann ben mi çıkardım bunu allahım sen koru töbe töbe. uzak dur şöyle kızım biraz." gibi bir tepkim olurdu, korkudan da altıma sıçardım onları gördüğümde heralde. hayır aga bunları alıp, " efendimm bu da benm kız/ oğlan işte" diye millet içinede çıkaramazdım. elalem ne der lan. sosyal çevrem bir ebeveyn olarak kocamdan ibaret kalır mazallah.
olduğu gibi görünen gotik kızlardır. herhangi bir ibneliklerini görmedim şimdiye kadar.
karanlık tipler diye nitelendirilen insan gruplarıdır. her zaman bir depresiflik bir isyan taşıdıklarını belli etmek isterler. erkeklerin tercih listelerinde de bir numaradırlar. zira teselli etmeyi sever türk erkekleri.
esmer insana olmayan şeydir. adamlar finlandiyalı oluyor yani, sizde olmuyor anlasanıza.
(bkz: gotik olmuş gidiyorsun)
güncel Önemli Başlıklar