bugün

Sözlükte tanıdığım ilk dostlardan. Hem Türkçülük sempatizanligini savunmak ne zaman suç oldu. On numara adamdır.
Tanımadığım az önce profiline göz gezdirmemle derinden stalklayacağım yazardır. Sözlükte görmek mutluluk verdi.
Ülkümüz, davamız için dövüşen bir türk-islamcı dost.
Allah yar ve yardımcın olsun. Hadi eyv.
Sözlüğe az giriyorum ama aynı yazarla birbirlerine sürekli yazıp duruyorlar nedenini hala anlamadım.
ırkın ne olduğunu bilmeden millette ırkçılık yapmaya çalışan bir adet cahildir.
delikanlı bir yazar olduğundan, yumoşların hedefinde kendisi.
Sanki farklı tercihleri olanları küçümseyen bir yazar. Hoş değil böyle yapması... tanımam etmem ama sevmedim.

Edit: yine de diyalog kurabilen biriymiş. Teşekkürler...
Bu adam böyle değildi. Bazı kişileri bazı şekillerde görmek gerçekten çok üzücü.
Tanrı dağlarının eteklerinden aramıza gelmiş olan yazardır, hoş gelmiştir.
Türkçü gardaşımdır. Nice çin itlerine korku salmak isterdim onunla 10. Yy larda ötükende...
DüZeltiyorum Bana ak it demiş bir ergen. Ne diyeyim allah anasına babasına sabır versin. Var böyle zihinsel engelliler.
Kendisine hediyem olsun. Sever böyle şeyleri. Milleti de kendisi gibi görmesinden belli.

Edit : domuzladım gitti. Bir gereksizden daha kurtulmuş olduk.

görsel
kim kime giriyo çıkıyo ben anlamadı.
genel olarak fena yazmıyor ama düz dünyacılara hakaret ettiği için düz dünyacılardan bazıları kendisini saygısız, ahlaksız, embesil, sığır çobanı, mal geri zekalı, zekasız, salak herif, mal beyinli gibi ifadelerle eleştiriyorlar. ben bu eleştirilere katılmıyorum, daha seviyeli olmak lazım.
tarih boyu devlet kuramayan ırk üyelerini kızdıran yazar.

sizin eşşekten türeme soyunuz bizim kurttan türeme mitimizi anlamaz tabi. beyinde lazım.
dokuzuncu nesil çaylak, anasından doğmuş bi yiğit varmışsa demek hahah. güldüm yalan yok.

http://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4

izleyip stress atması dileğiyle.
Ulan daha adam atar yapalı otuz sekiz saniye oldu ne ara çaylak yaptınız. Vay amk!
Aynen türk sembolü kurt değil böyle kocaman "s" dir superman gibi.
bir yemin.
beyaz tenli, minyon, şirin mi şirin, 35 numara ayaklı bir dişibayan olduğunu benden duymuş olmayın..
ayakları çok güzel bir dişi..

aklımı aldı resmen..
Bir türk yeminidir. Bazen sevgili uğruna bazen de bir hiç uğruna yiğitler ölürler.
Sağlığınız için yeni rakı için.*
sözlük sözlük olalı kendisi gibi dişibayan görülmedi..

gül cemalini gördüğüm günden beri sarhoş gibiyim..
ısırmak istediğim yazar.