bugün

bunu yapabilmek için toplantıyı yarıda bırakıp geldim. sonucunda da işten atıldım. neyse efenim yeni bir yedinci nesil yazar. hoşgelmiş.
işten atılma kısmının can sıkıcı bir durum olduğunu belirterek, tüm uludağ sözlük ailesine hoş bulduk diyorum. acemiliğimi üzerimden atar atmaz katkılarımı paylaşmayı sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek isterim.
orjinal bir yazardır. takip edilecek bir yazardır. sanırım az ve öz yazmayı seven, sözlüğümüzün psikolojik danışmanı'dır.
teşekkürlerimi sunarak, paylaşmayı yaratan, paylaştıkça ve paylaşımları okuyarak geliştiğini hissedebilen bir platformda olmaktan mutlu olan yazardır.
geç olsada hoşgeldin demek için zorunluluk hissettiren yazar.
hoşgeldin.
hoş buldum. mutlu oldum.
sıcakkanlı olduğunu düşündüğüm yazar.çoktan hoş gelmiş.
pollyanna değil de pozitif akış açışına sahip yazar. hoş buldum, hoş okudum. kaç zamandır köşeden sözlük insanlığına bakıyor olsam da, tebessümü artan ve farkındalığını arttıran yazardır. sizin de klavye dili sıcaklığınız hissedilmektedir.
sözlükte okunmaya değer entry bulmakta bana yardımcı olan yazar.
che guevara hayranı olduğunu düşündüğüm dolayısıyla türkçe karşılığı ile "yürü be che" olan nicke sahip uuser. ne zaman geldin bilmiyorum ama hoşgeldin. kahve yapacağım birazdan nasıl içersin?
şekerli severim kahveyi. hoşbulduk, teşekküm ederim. sözlükte geçirilen zamanın daha okunur ve hoş olması elinden geleni yapan yazardır. ve nick i özel bir anlama sahip yazardır.
bugün bilmem kaçıncı doğum günü olan yazardır.nice senelere
gurur duyulan nesildaşlardan birisi.
yılbaşı kutlayacak kadar nazik olması cabası.
yedinci nesil yazar. *
harika bir aşk hikayesi olan yazar.
(#14503102)
(#14503102) şanslı ve mutlu yazar. şansından ve mutluluğundan nasiplenmek dileğiyle. *
(#15478572) yarmıştır.