bugün

halit ergenç' in eski eşidir. halit ergenç kendisini bergüzar korel ile aldatınca ayrılmış, akabinde ayşe arman ile bir de röportaj yapmıştır ki çok olgun bir röportajdır bu;

http://www.hurriyet.com.t...12468165.asp?hid=12469933
bergüzar korelden güzel olduğunu düşündüğüm hatun kişi..
halit ergenç'ten boşandığı zaman 2 aylık hamile olduğu söylenen kişi.
halit ergenç böyle bir kızdan nasıl ayrılır aklım almıyor. millet hanımefendiye hasret, bulan da değerini bilmiyor. dilerim değerini bilecek, temiz ve sakin dünyasına ait, kendi dengi olan gerçek bir prensle karşılaşır ve sonsuza dek mutlu mesut yaşarlar. o sektörün çamuruna bulanmamış, tertemiz bir kız gizem soysaldı, yanlış tercihti halit ergenç, yapamazdı o çevrede zaten.
not: sadece programda ne pişirdin teyze? -Pırasa. -Pırasaaa? diye gözlerini kocaman açıp çok şaşırmış surat ifadesinden vazgeçse.Pırasa işte,sadece bir pırasa.Sorduğu sorulara aldığı her cevap karşısında bu kadar şaşırmasın lütfen.
duyunca ne saldı ne saldı? diye sorasım gelen hatun.
(bkz: gizem sosyaldi)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
*
star tv'de soframız programının sunucusu. Öyle tatlı, öyle şeker ki, al eve besle kıvamında bir şey. Ayrıca kendisi sülümanın eski eşi. O malum olayı biliyorum ve bu tv de gördüğüm neşeli, cıvıl cıvıl kadın gerçekten o kadın mı diye de şaşırdım. Tü tü tü maşallah! kolay değildi gerçekten yaşadıkları, o kadar söylüyorum sadece. ve de Kendisini kimseyle kıyaslamak istemem ama bir erkek bu kadar bıcır bıcır, tatlı dilli güler yüzlü, güzel mi güzel bir kadını neden don yağı ve kazulet modunda bir kadınla aldatır? Dünya cidden ilginç bir yer, bir kez daha anladım. Neyse efendim, eskiler eskide kaldı neticede. Gizem'in yolu bundan sonra açık olur inşAllah.
soframız programının eski sunucusu. ne oldu bilemiyorum, bi gün izlerken bi baktım yerine başkası gelmiş. severek izliyordum, üzüldüm.

ayrıca not: bütün yemekler piştikten sonra misafirler çağırılıyor, o misafirler de oraya özgü yemek getiriyorlar ya... hah gizem'in orada "hoşgeldiniiiz, ne getirdiniiiz?" diye hemen yemeklere bakmasına bitiyordum ya. boğazına düşkün galiba. *
seksenler'e konuk oyuncu olarak gelmiş oyuncu. bir anda aşık oldum kendisine. mümkünse televizyonlarda daha çok görülsün.
bergüzara bin basacak kişidir.
arka sokaklar yeni sezonda yer alacak oyuncu.
koyun bakışlı bergüzar dan güzel olan kadın.
iyi eğitim almış, sohbeti muhabbeti gayet güzel olan, alçakgönüllü ve kendini yetiştirmiş bir insandır.
Birebir kahve içtigim über güzel hanımefendi ego olmayan bir hanım kızımız.
Hayatımda tanışmak ve aklının yüreğinin bir köşesinde olmak istediğim insanlardan biri. Allah inşallah bir kez olsun görmeyi nasip eyler.
halit ergenç gibi bir adamın ne kadar şanslı olduğunu bize gösteren kadın. sen bu kadar güzel bir kadınla evlen ayrıl git bergüzar gibi bir başka güzel kadınla evlen ve her ikisinin de tadına bak, ne yaman dünya be.
(bkz: arka sokaklar muzo)

çok güzel bi kız lan bu bergüzar koreli ikiye katlar, halit ergenç nasıl bırakmış bunu.