bugün

bülent üstünün birkaç sene önce lombakta çizmeye başladığı bölümdür. sonra bir ara bıraktı, şimdi yine başladı uykusuzda çizmeye. ne yazık ki, çoğu olmasa da şu anki köşesindeki esprilerinin dörtte birini eski lombak sayılarında bulabilirsiniz.
bülent üstün tarafından düzenlenen hayvan büstün takma ismiyle prensiplerini sıraladığı uykusuz köşesi,

+Parkelere kustum yokluğunda,yerler bal dök yala oldu,
+gittin gideli bebek,..çek senet mafyasına girdim...sonra çıktım.
+ne kadar seni düşünmüyümd desem de sensizlik mayınına basar oldum,
+göt gibi kaldım, sensizlikte kol gibi, tam oldu.
+her mesaj zilinde pavlov'un köpeği gibi sendendir diye umutlandım.*
+gittin gideli kilodunu küçük tüp e giydirdim bebek..çok ateşli oldu.
+gittin gideli patron oldum,puro içmekten nefes kalmayınca bastım istifayı.
+senin için yazdığım aşk şiirlerini bakkala atar oldum*
+gittin gideli bebek senden kalan mini eteğin kilot dan daha rahat olduğunu farkettim.
hayatımızda da birilerine atfedebileceğimiz bahsi geçen bebek gittiğinde, sapıtmak isteyen insanlara bir çok öneri sunan ve bu sapıtmaların ne komik ne yapılmayası olduğunu anlatan bir de, ne diye böyle ciddi ineledim şimdi ben bu işi anlamadığım bülent üstün köşesidir.
- gittin gideli rap işine girdim hararet yapınca çıktım bebek! yow!!
- gittin gideli kırdım zincirlerimi, kepçeyle leopar gibi giriştim nutellaya bebek... *
gittin gideli bebek rejime başladım ağzıma küp şekerden duvar ördüm.
fantezi aletlerimizi ne yapayım götüme mi sokayım.
dedemi leğende yıkarken haz olmaya başladım olamaz...
gittin gideli bebek; yırtık converselerime bir delikte ben açtım efil efil oldu.
gittin gideli bebek; her gün kabus görmeye alıştım. Dün rüyamda atom bombası atıldı, hemen bi dilek tuttum.
gittin gideli bebek ,dün bir ingiliz anahtarına sırf sana benziyor diye usulca yanaşıp merhaba dedim.
(bkz: bi b üstün vardı noldu o)
uykusuz alıp özlemini çektiğim köşelerden biri.
- gittin gideli bebek; otobüs koltuğunu söküp arkasındaki kül tablasını evde sigara içerken kullandım.
gittin gideli bebek köşeni okuyamaz olduk.
uykusuz cilttlerde okuyorum,ne güzel köşeymiş ya.

(bkz: bülent üstün)
bu hafta yeniden çizilen köşe, tekrar hoşgeldin büstün.*
Gittin gideli bebek, kendimi senle aldattığım için kendime dönemedim. Zik gibi kaldım ortada.
gittin gideli bebek , arada bir profiline bakar oldum , ilişkin var yazıyor bebek ,kime veriyon diye kara kara düşünür oldum bebek örneğindeki gibi bebek sevgilisi gittikten sonra kedisiyle ve dedesiyle maceralarını anlattığı uykusuz da en beğendiğim köşe.
--spoiler--
parkelere kustum yokluğunda, yerler bal dök yala oldu. gittin gideli bebek, çek senet mafyasına girdim...sonra çıktım.
--spoiler--
en son 3 ay önce entry girmiş 8. nesil yazar.uğramıyor olsa da entryleri güzel.
(bkz: gidişinin ardından)
Bazen senle konusmayi özluyorum.sonra o kadife sesinin nasil kafa sikerten bi tiniya donustugunu hatirlayip vazgeciyorum.
eski versiyonu gibi değildir artık. eski yazıları harikaydı. sonradan tekrar yazmaya başladı ama tırt.
görsel