bugün

bilhassa fenerbahçe'den çok çekmiş bir isim.

görsel

görsel
340. şanslı takipçim olduğu için kendisine nik altı girerek onure etmek istediğim yeni yazar.
-gergin ataman.
+nasıl yani?
-gevşe biraz.
eski dostlardan. hoş gelmiş. *
Açık oyluyor.
Sen kimsiniz ataman bey lan?.*
karizma adamdır.
Piremses bir yazar.
birlikte toz işine gireceğim yegane insan olan yazardır. ayrıca asker arkadaşımdır, tertibimdir.

arkadaş ben hırsızlık işlerine karşıyım diyorum kardeşim bana "o zaman toz işine girelim kardo" diyor * böyle hoş bir teklife hayır diyecek halim yoktu tabi yakında başlarız ithalata ihracata. kartvizitte bastırdık mı tamamdır bu iş. şimdi bizi itekliyorlar "gergin kamili gibson gebeşi" diye şu iş tutsun bey olacağız bey..
bugün temizlik günü perde asmaya beklerim ( söz verdin valla yapcan mecbur)

sevilen yazar.*
görsel
ne demişse doğru demiş.
duygularımızı ifade etmiş adam gibi adam.
Vatansever olduğuna şüphem yok ama hep gergin. Bilinçli veya bilincsiz ayrıştıriyor. Sanirim chpli umarim chpnin de yanlislarinin farkinda olup ayni gerginlikle elestirebiliyordur. Bağnaz değildir.
doğru yoldadır..

orospu çocuğuna, orospu çocuğu denir..

kimse sabır taşı olmakla mükellef değildir..

bir uuser..
yedirmeyiz!
hukuki süreç başlatılırsa hapse gireceğinin bile farkında olmayan chp çomarı .
hassasiyetine dokunulduğunda öfkesini ifade etmiş duyarlı vatandaş. .

tahrik edip hakettiğini duyduğunda ifşa yoluna gidilmesi en büyük ayıp.
hak edene hak ettiğini vermiş tertibim olan yazardır. bu platformda ve benzer platformlarda küfür kullanmamaya özen gösteriyorum lakin bu akşamki vezüv edası ile patlamasını da gülümseyerek takip ettim allah affetsin..

bazen hak edene hak ettiğini vermek gerekiyor sanırım. bu kadar patavatsızca hükümeti d..aklarına kadar yalayacağım diye insanların sinirlerini bozarsanız duyacağınız kelimelere de hazır olmanız gerekiyor. bu dünyadaki en aşağılık insan tipi böyle asalak gibi güçlünün sırtına yapışan organizmalardır. sen kendine böyle aşağılık olmayı yakıştırıyorsan sonra zırlamayacaksın küfür ediyollarrr diye..
https://m.uludagsozluk.com/e/35016243/

Bu ergenin okuması da yok. Bak bakayım orada bütün fener taraftarına mı mal edilmiş? Fener taraftarı diyor başlık.
Ama bebe art niyetli.
Bunlar harbi gerizekalı.
Fenerlinin biri vodafonu patlatsaydınız keşke diye tivit atmış. Bunu da fenerbahçe taraftarı başlığında paylaşmışım. Bakın "fenerbahçe taraftarları" başlığında değil. Genel değil yani. Birey kişiye özel. Bu hergele de bütün fenerbahçe taraftarına mal edemezsin diyor. Mallıkta sınır tanınmamış.

Anlama kıtlığı çektiği çok açık.
anlatma kıtlığı olan meczubun saldırısına uğramış yazardır. bir arkadaş akp li değilim diyor ama kendisi sürekli chp lilere laf atıyor. demek ki mhp li. e peki soruyorum açıkça mhp akp ne fark var ki arada ? mhp li isen otomatikman akp lisin artık bunda anlaşılmayacak ne var ki. ha akp ye oy vermişsin ha stepneliğini yapmışsın veya yapanlara oy veriyorsun..

diğer futbol mevzusunda ne desek boş beşiktaşlı yazarlar bu aralar acayip kafalarda yaşıyor. adamların lehlerine bir entiri yazıyorsun onu bile eksileyip küfür ediyorlar algıları tamamen kapanmış hani tiner mevzusuna girmek istemiyorum lakin var bir enteresan kafaları.. salı günü katliama uğradılar hakem tarafından hepimiz lanet ettik döndük cumartesi bursayı hakemin skandal kararları ile yendiler bu sefer hakemi eleştirenlere ana avrat sövüyorlar "her hakem hata yapar ne var renkli o...u çocukları" diye yazılar yazıyorlar. yöneticileri maçtan hemen sonra patlamadan hemen önce canlı yayında söyledi ya kulaklarıma inanamadım dinlerken.. mantığı olan insan böyle yapmaz bugünler gelir geçer şampiyonluklar kazanılır kaybedilir yeter ki beynimizi kaybetmeyelim..
Her gördüğümde Gülümseten kullanıcı adı.
sözlükteki ''toplu defans,toplu hücum tarikatı'' müridi.
10 kişi var yoklar.
Komikli yazar.
Yaptığı ironiler beni güldürüyor.
Eyvallah babuş.
Yazdıklarına katılıyorum.
Ama çocukların katledildiği hiçbir savaşı kabullenemiyorum.
Kusurabakma canım arkadaşım.
5 yaşında bir çocuk yada 7 yada 8 işte adı çocuk.
Katledilmesini vicdanım kaldırmıyor.