bugün

AKP'li Nureddin Nebati, partisinin Grup Başkanlığı'na verdiği yasa teklifi ile Türkiye'deki 56 genelevin kapatılmasını istedi.
sonra ne olacak? yurdum civan mertleri ne yapacak?
en güzel cevabı zamanında demirel vermiştir.

(bkz: genelevleri kapatalımda bizimi siksinler)
(bkz: nereye şey yapacaklar)

--spoiler--
müşteri gelip bize sorduğu zaman genelev var mı diye, kardeş genelevlerimizi kapattılar da, belediyeyi kullanıyoruz biz diyecez
--spoiler--

nurettin nebati'den gelen tekliftir.
genelevler yerine akp'yi kapatmanın daha iyi fikir olduğunu görmesi gereken vekil şeyi.
kemalistlerin karşı çıkacağı tekliftir...
kemalizmle alakası olmayan tekliftir... zaten tecavüzün gırla olduğu ülkemizde bu utancı daha da arttıracak uygulamadır. reddedilesidir.
izmir'e göçü tetikleyecek tekliftir.
(bkz: vatandaş nereye sıçacak)
demirele kulak verin.
(bkz: genelevlerin kapatılmasını istemek)
travestilere olan talepte bir miktar artış yaşanabilir.
tecavüzü körükleyecek tekliftir.
(bkz: ben onu şey sanmıştım hakim beğ)
zam haberlerine ve/veya yeni kanunlara ve/veya uluslararası arenada türkiyenin değişebilecek durumuna ve/veya vs. vs. dikkat edilmesi gerektiğinin göstergesidir.

gündemi meşgul etmek için uydurulan pek çok bahaneden biri daha
sahil ve kavşaklarda yoğun olan sex hayatının tavan yapması icin sunulan tekliftir.
ayrıca devlete zarardir zira *iktigi *min vergisini odeyen bir topluluktan söz ediyoruz.
peki nereye sıçacaklar?
çok eşliliğe davetiye çıkartmaktan başka bir işe yaramayacak olaydır, bilimum tecavüz, ensest ilişki, sübyancılık ve buna benzer kadınlara daha doğrusu dişi olan her şeye yönelik çeşitli olayların gerçekleşmesine ve çoğalmasına neden olacaktır.
memleketten bir pislik uygulama daha temizlenmiş olur.sıra, savunucularına da gelir inşallah.
Yaptıkları duble yolların hepsi yeni birer TEM, E5 olacaktır. Şimdi çalıların arasında yapıyorlar işlerini, pazarlıklarını, kapanırsa muhtemelen yollarda seks cepleri oluşur.

Pislik uygulama diyenlerin dünyadan haberi yok anlaşılan.

Bak güzel yobaz kardeşim, örnek vereyim belki kafan basar: Taksim'de birtakım travesti barlar vardır, orda her türlü olay döner, ama polis buralara müdahale etmez, kapattırmaz vs vs. Neden? Beyin kıvrımlarını biraz çalıştırırsan çözersin, zor olduğu için ben sana söyleyeyim: Orayı kapatırsan, tıpkı bir cerahatin patlaması gibi müşterisi de travestisi de yollara dökülür, senin karına kızına kocana salça olurlar. Ayrıca kontrolden çıkarlar. Her biri potansiyel suçlu olarak ortalığı karıştırırlar. Dünyanın çoğu yerinde böyle yerlere ses çıkarılmaz ki, kendi kendilerini siksinler denir.

Ha ben bunların hepsini asarım keserim diyorsan o başka zaten. Senin istediğin bu gerçi.
kapatılması yerine özelleştirilmesi daha mantıklı olacak tekliftir.
çoğu insanın elinde nasır çıkmasına yol açabilecek durumdur.
kabul edilmesi halinde kadınların daha çok tacize uğramasıyla sonuçlanacaktır. bu tacizler de cezasız kalacak ve bundan zararlı çıkan yine kadınlar olacak.
memleketteki ahlak seviyesini, varolan taksimdeki birtakım travesti barlar ve bilimum genelevlerin korunuduğunu zanneden,kendi ana bacısının namusunu da bu varolan nezih kurumların korumaya aldığını zanneden malların karşı çıktığı tekliftir.

genelevlerden bu düşünceli adamlar doğuyosa,kapatılmayabilir,sonuçta fikirleri eğlenceli.
genelevler kapansın yerlerine haremler gelsin kampanyasına davet çıkarır.
insanlık onurunu belki biraz daha yüceltecek bir teklif. Kimin kiminle zikiştiği beni pek ilgilendirmiyor ama mecbur bırakılan birisine para verip onu zikmek ne kadar insancıl bu beni düşündürüyor. Özellikle devletin bundan vergi alıp "hizmet" vermesi de ayrı bir durum. Tecavüzlerin ,çarpık ilişkilerin artacağını söyleyen arkadaşlara da hiç katılmıyorum zaten orada yapılan da "parayla" tecavüz değil mi yeterince çarpık değil mi? istemeden, canınız yansa da satmak zorunda kaldığınız bir eşyanızı düşünün ki o bir eşya sizden bir parça değil neler hissederdiniz?
sonra yer altına dağılan seks sektörünü bizzat kendi denetleyecek olsa gerek.