bugün

(bkz: saffet sancaklı)
(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: selçuk şahin)
emre belözoğlu.
Galatasaray da bir vedat vardı ona da uyuz olurdum.
Sabriyi severim ama.
(bkz: hüseyin cimşir)
(bkz: ümit özat)
(bkz: volkan demirel)
(bkz: ayhan akman)
(bkz: volkan arslan)
(bkz: ümit karan)
tabii ki, tuncay şanlı.
(bkz: bülent korkmaz)

diye, bir çırpıda saydığım futbolculardır.
emre belözoğlu, tanju çolak ve volkan demirel.
yüzdeli anket yapılsa emre belözoğlu %80'leri rahatlıkla bulacaktır.
başlık içinde bulunana "futbolcular" çoğul, "en" ise tekil şeyler ifade ettiğinden başlığın kendi içinde çeliştiği görülebilir. ayrıca "türk" olan futbolcuların nefret edilme nedenleri de belirtilmediğinden, siyasi, milli, ulusal, bölgesel, çıkarsal nefretçilerin görüşlerinden uzak, anketimsi kokusu damakta kişniş tadı bırakan başlık vasıtası ile futbolcu isimlerinin girileceği.
okan buruk. içimde ona karşı hep bi burukluk vardı.
(bkz: serhat akın)

birde barış özbek var, onu futbolcudan saymadığım için yazmıyorum.
evet açıklıyorum saffet.
beni affet.
şimdi bir baktım entrylerin yarısından fazlasında şu isim var. (bkz: emre belözoğlu)
dedim haklılar haliyle bende nefret ederim kendisinden. bu kadar itici bir şahsiet görmedim ben tvlerde sahada vs.
bende yazıverdim. (bkz: emre belözoğlu) nu ve ekledim entry mi.
fakat gel gör ki moderatör kardeşim, galatasaray maçından sonra sözlükte fenerbahçe li ağlayan kardeşlerim için yazdığım entryi zoruna gitmişki sildi.
not küfür falan da yok. dedim ki ; ağlamayın burda konvoylar yapın yine gidin metrise mum yakmaya.
şimdi moderatör 100 den fazla entryi olmasına rağmen benim yazdığım (bkz: emre belözoğlu) nu silmiştir.

gelsin bu (bkz: emre belözoğlu) yazan entryi de silsin.
ama bilmiyor ki (bkz: emre belözoğlu) hakikaten türkiye tarihinin en sevilmeyen futbolcusu. ama moderatör seviyor bu (bkz: emre belözoğlu) isimli katil, küfürbaz, şikeci, çirkef, nankör vatandaşı.

al sana yine moderatör.

(bkz: hakan şükür) bir boka yaramıyordu cemaatçi.
(bkz: erman toroğlu) *
(bkz: aykut kocaman)
(bkz: emre aşık)
anket yapılsa, emre belözoğlu' na "oy ver" butonu yalama olur aq.
(bkz: necmettin karaalioğulları)

çok entry sildirecek olan ankettir, iş bu enrty 97. entrydir, bakalım öncesindeki entrylerden kaç tanesi silinecek.

edit: an itibariyle 94. entry. oğlum madem eksi gelince sileceksin ne diye yazıyorsun?
sevgili egoların kontrol edilse...

(bkz: batuhan karadeniz)
(bkz: nihat kahveci)
güncel Önemli Başlıklar