bugün

Birkaç gün sonra gelinlik giyecek fakat o gelinligin içinde 65 kilo haliyle "salınmak" zorunda olan kız.

Üstelik kendisi m beden giyerken, nişanlısı beyefendi çoğunlukla m bazen de s beden giyiyor. Adam fit hatta zayıf!

Ölsün mü bu kız, mutsuz mu olsun, kolları o gelinlikte bIngıl bıngıl mI dursun?

Son 3 gün be sözlük... Bu kadar insan, yok mu bu işe bir çare?
şimdiye kadar nerdeydin be abla bugün mü evlenmeye karar verdin. gelinliği siyah giy zayıf gösterir diyicem oda olmaz ki. neyse artık enişte beğenmis insanları takma kafana.
Boyu uzunsaaaa gayat normaldir.
ahh tanrım gene mi sen ? üç gün kala aklın başına gelmiş olamaz.şu saatten sonra kilonla barışık ol. bak belki ince görünmeyebilirsin ama fit ve güzel görünebilirsin . sabahları bir saat yürüyüş yap ve detoks yap tabi diyeti abartmadan kimse solgun baygın görünen gelini beğenmez. aksatmadan en azından pozitif,arınmış, pürüzsüz ve sıkı görünürsün .
Boyu 175 ise superdir hatta.
görünüşünü veya kilosunu kafasına takmaması gereken kızdır. damat zaten sevmiş ki düğün olacak milletin ne düşündüğü veya düşüneceği kimin umurunda.. 65 kilo da çok değil tahminen boyu 165-170 arası falandır salona gidene kadar ve salondaki hengameden 2-3 kilosu garanti gider zaten.
Moritanya da evlenebilecek kız. malum ülkede 60 kilonun altındaki kızların evlenmesi yasak.
protein diyeti yaparak ve aldığı suyu azaltarak (biraz tehlikeli olabilir) incelip 3-4 kilo kaybedebilir tabii koşmak şartıyla.
Kizin boyu 1.30 mu niye gollumu anlatir gibi anlatiyon kızı?
sen bıngıl bıngıl kolu boşver. demek ki enişte chubby seviyo.
yalandir. gelinlik giyen kadin 65 kilo olamaz. butun kadınlar evlenirken 45 kilodur. yalan söyleyecek degiller ya !
çok zor bir gerdek gecesi geçirecektir. aman bele dikkat.
saçma sapan şeyleri kendine sorun yapmaması gereken kızdır. allah başka dert vermesin bacım.
Uzulmesine gerek olmayan kiz. Balik et de guzel. Ayrica mutluluklar diliyorum. Darisi bizim başımıza.

Ben de evlenmek istiyom. Ben de bebiş istiyorum yaa.
Bir klişe olarak ben zamanında 45 kilo ile gelin olmuştum diyemeyecek kızdır. Olsundu hiç önemli değil şekilciliğe ne hacet.
Nasıl olsa evlenip çocuk yaptıktan sonra alacağın 25 kiloyu doğuma bağlayıp yıllarca bu bahanenin arkasına sığınacaksın hemcinslerin gibi. O yüzden dert etme...