bugün

Kekocan eylemidir.

Kesinlikle; (bkz: Başkasının yerine utanmak)
reytinglerin coştuğu insanlığın bittiği andır.
izdivaç programlarının ne kadar gereksiz olduğunu gösteren bir başka olaydır.
kurgu olamayacak kadar güzel oynadıklarını düşündüğüm anlardan birisiydi, gerçekten.
mengeneyle sıkıştırılmış maymun götü suratına bakmadan kadının dış görünüşünü eleştiren keko davranışı. ulan sana dişi merkep bile çok be!
kendi sufatına bakmadan konuşan kıronun yaptığı şey.
kendini tokatlamasının altında çocukluğuna inmek gerekir pezevengin.
umarım sadece kurgudur. yoksa insanlık gerçekten can çekişiyor.
hayvanat kendisi edward norton sanki.
kadın programı müdavimi yazarları gün yüzüne çıkaran olaydır.

Sorsan kimse izlemiyo amk*.
onur kırıcı, o bayan üzerinde silinmeyecek etki bırakan eylem.
aptal herif bari gördün durum vasat, belli etme, kalk içerde söyle olmayacağını o nasıl tepki.

tamamen terbiyesizlik görgüsüzlüktür. kendi tipine bak demeyeceğim sana. senide öyle rencide etmemek lazım. senin ettiğin gibi. zira senden farkım kalmaz.
kurgudur. bunun gerçek olduğuna inananların flash tv'deki hapishane konseptli programa yahut stv'deki muhtelif boktan programlara inananlardan bir farkı yok.
"kamera şakası değil di mi bu" deme cüretini göstermiş (ad)am. Sen nerenin iti oluyorsun da milyonlarca kişinin izlediği bir canlı yayında sana kamera şakası yapsınlar?

Not: formata aykırı olmasaydı türkçemize nice yeni küfürler kazandıracaktım.
muhtemelen aklından zoru olan adamdır. ya da zevkten keyiften yapıyordur dediğimdir.
boyu boyuma, huyu huyuma demiştir ama ne bok yediğini tam olarak anlamamıştır. amk. evladı desem anasının ne suçu var, çıkmışsın milyonların önüne, şov yapmıyorsan şaka falan yapmıyorsan nedir bu senin yaptığın dediğim sözde adamdır.
mazoşist bir yapıya sahip adamdır. kendisiyle teke tek kalmamak gerek!

olayı ciddiye alıp adama kızanlar kadar komik olmayan videodur.

Aptal olmak neden bu kadar yaygın bu ülkede lan.
Songül karlı'nın verdiği tepkinin aynısını, hatta fazlasını erkek sunucudan da görmek isterdik.

tanım: evlilik programlarına kadar düşen,canlı yayında insanlığını kaybederek bir kadına çok ağır bir biçimde hakaret etmiş barzodur.
Tam anlamıyla karaktersizliktir.

Büyük ihtimal kendi karakterini para uğruna satıp rol gereği o tepkiyi vermiştir ama sonuç önemli. Yaptığı her neyse karaktersizlik midir? Karaktersizliktir.
samanyolu tv kurgularına taş çıkartır mazallah.

(bkz: songül karlı sütyensiz)
yıllarca ünlülerin televizyon daha şişman gösteriyor tezini çürüten adamdır.
uyku sermediydim zayifti ? Zararli derece alkol almis arkadas
Gelin adayini gorunce bascavusu tokatlamanin degisik versiyonu.
her daim çavuş tokatlayan barzonun el alışkanlığıdır. tokatlamaya devam kımıl zararlısı seni.
tipik bir barzo-maganda karışımıdır.
abim yakışıklıdır. kendini değil, sunucuyu dahi tokatlayabilir. tokatlarken aynadan "ölünce sevemezsem seni" söylüyordur. çünkü çok sevmiştir.

tanım: e dedik ya, yakışıklı abimizin isyanıdır.
(bkz: işte bunlar hep fox tv)
Gerçekten bu bayanın yerinde olmak istemezdim. Her ne kadar bu tarz programlara çıkanların özgüvenleri bir hayli yüksek olsa da bu durumda çok sıkıntı yaşamıştır diye düşünüyorum.