bugün

malum ırktan adamdır. karaktersizlikte master yapmıştır.
Ciddi ciddi güldürüp sövdürendir.
Sesli kufrettim.
kurmaca olduğu belli ama adamın hareketleri beni kopardı yalan yok.
chp ve mhp muhalefeti döneminde yaşanmıştır esasında. onlar muhalefet olmasaydı bu olay olmayacaktı. üff bee bi de kelebek etkisi başlığına yazmalı bunu hee.
tamamen reklam amaçlı yapılan, danışıklı dövüş arkadaş. daha kıza doğru dürüst bakmadan şartlı bir reflekste bulunuyor.
canım sen biraz öküzsün galiba? o nasıl bir tepkidir öyle kadın ağlayacaktı neredeyse yazık günah valla ya. insanlıktan nasibini alamayanların nasıl olduğunu merak edenler için gerçek bir kaynak.
ibnelik yapmıştır. üstüne atlayıp dövesim geldi. o kızın duygularına yazık değil mi?
bazı orospu çocuklarının olayı ta pkk'ya kadar getirmesine sebep olmuş bir malın hikayesidir. sanırsın hiç bir türk de böyle hanzo yok anasını satayım.
fiziksel temassız kadına şiddet olayını icra eden ilk erkek olmaya aday adamdır. mağduru evlilik yapmadan bir daha evliliğe tövbe diyen kadın sınıfına sokmuştur.
Gerçekten bu bayanın yerinde olmak istemezdim. Her ne kadar bu tarz programlara çıkanların özgüvenleri bir hayli yüksek olsa da bu durumda çok sıkıntı yaşamıştır diye düşünüyorum.
(bkz: işte bunlar hep fox tv)
abim yakışıklıdır. kendini değil, sunucuyu dahi tokatlayabilir. tokatlarken aynadan "ölünce sevemezsem seni" söylüyordur. çünkü çok sevmiştir.

tanım: e dedik ya, yakışıklı abimizin isyanıdır.
tipik bir barzo-maganda karışımıdır.
her daim çavuş tokatlayan barzonun el alışkanlığıdır. tokatlamaya devam kımıl zararlısı seni.
Gelin adayini gorunce bascavusu tokatlamanin degisik versiyonu.
uyku sermediydim zayifti ? Zararli derece alkol almis arkadas
yıllarca ünlülerin televizyon daha şişman gösteriyor tezini çürüten adamdır.
samanyolu tv kurgularına taş çıkartır mazallah.

(bkz: songül karlı sütyensiz)
Tam anlamıyla karaktersizliktir.

Büyük ihtimal kendi karakterini para uğruna satıp rol gereği o tepkiyi vermiştir ama sonuç önemli. Yaptığı her neyse karaktersizlik midir? Karaktersizliktir.
Songül karlı'nın verdiği tepkinin aynısını, hatta fazlasını erkek sunucudan da görmek isterdik.

tanım: evlilik programlarına kadar düşen,canlı yayında insanlığını kaybederek bir kadına çok ağır bir biçimde hakaret etmiş barzodur.
mazoşist bir yapıya sahip adamdır. kendisiyle teke tek kalmamak gerek!

olayı ciddiye alıp adama kızanlar kadar komik olmayan videodur.

Aptal olmak neden bu kadar yaygın bu ülkede lan.
boyu boyuma, huyu huyuma demiştir ama ne bok yediğini tam olarak anlamamıştır. amk. evladı desem anasının ne suçu var, çıkmışsın milyonların önüne, şov yapmıyorsan şaka falan yapmıyorsan nedir bu senin yaptığın dediğim sözde adamdır.
muhtemelen aklından zoru olan adamdır. ya da zevkten keyiften yapıyordur dediğimdir.
"kamera şakası değil di mi bu" deme cüretini göstermiş (ad)am. Sen nerenin iti oluyorsun da milyonlarca kişinin izlediği bir canlı yayında sana kamera şakası yapsınlar?

Not: formata aykırı olmasaydı türkçemize nice yeni küfürler kazandıracaktım.