bugün

bir erkekle bir kız geceyi beraber geçirdiyse illa ki sevişir gibi bir kolpa efsaneyi yalancı çıkaran erkekle kızdır efenim. birbirlerine sarılarak uyumuş olamazlar mı?
gündoğumunda sevişmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiklerindendir;

o gece, o bodrum katında gördüğüm de kendisini gözlerimiz kaçmadı boşluktan. baktık inatla birbirimizin içine. içimizi gördük sulanan gözlerimizin ardında. sıktık dişlerimizi. "rest" çektikçe dumanların altında, ikimizde çoktan vazgeçmiştik kazanmaktan.

kazanmaktan vazgeçtiğimiz için kaybetmeye çalıştık. kaderin cilvesiydi sabaha kadar kazanmamız. ve, hayatın bize yapmış olduğu en boktan şakasıydı. inanamıyorduk bir dost gibi girmiş olduğumuz bodrum katından kol kola yürüyen iki sevgili olarak çıkmamıza.

güneş doğmaya yüz tuttuğunda sorduk birbirimize:

-bana gelmek ister misin?

cevaplarımız gülüş oldu yankılandı sabahın aydınlığında boş sokaklarda. "sana mı gelme mi istiyorsun?" diye başka bir soru sorduğumuzda karşılıklı, tekrar güldük ve o melun soruyu sorduk son kez:

-sen kimsin?

aynalara bakmaktan vazgeçtik. duvarlara bakarak kestik sakallarımı, ve ellerimize değenlerden ibaret oldu yaşam. hissetiklerimiz kadardı dünya. başka da bir şey değil. biz o gece gözyaşlarımızı içtik, bütün sıvıları tükettik ve ağlayarak, parça parça olarak gün doğana kadar seviştik.
birbirleriyle arkadaş olmaları kuvvetle muhtemeldir.
kardeştirler. *
kızlara normal, erkeklere anormal gelen durum. zaten erkeklere göre, bir kızla bir erkeğin dost olması da mümkün değildir. kadınlar ateş, erkekler baruttur ve her daim patlamaya hazırdırlar tabi erkeklere göre. doğru mu, tartışılır.
(#2779555)
erkek tarafın mallığına delalettir.

Edit: Hayır şimdi buna neden bu derece anormal sayıda eksi geldi ben onu anlamadım. saldırı yok, aşağılama yok. Sadece bunu yapacak kadar mal birileri hala yaşıyorsa onlar alınabilir. Var mı onlardan?
abi-kardeş yeğen kuzen vs. olan erkekle kız olabilirler.
sevdiğinin kokusunu tüm gece hissederek birbirine sarılıp uyumanın güzelliğini bilen insanların yaptığıdır.
Her ikisinin de aklında sevişmek olmasına rağmen, hem kızın hem erkeğin birazcık mal oluşundan kaynaklanan durumdur.Sevişmeyeceksiniz ne işiniz var orda baş başa, bir de gece gece.
sevgililerse eğer, gerçekten ama gerçekten birbirine aşık çiftlerdir.

bir erkek aşıksa eğer, evlenene kadar bırakın sevişmeyi, tek bir saniye bile o sevgilinin belden aşağısını düşünmez, düşünemez. vicdanı el vermez çünkü. kıyamaz o güzelliğe... benim olsun ister ama uçkur düşünülmez o esnada... gözlerine bakıp erirsin saatlerce... saçının teline dokunmaya kıyamazsın lan! ne sevişmesi? elini tutar ısıtırsın... ayakları mı üşüdü? kendi ayaklarına değidirirsin ve öylece sarılıp uyursun...

aa bak, böyle insanlarda varmış necmi! aşk hala var necmi! seks zaten var ama aşk yok sanıyoduk necmi!
kızı bilemiyoruz ama erkek tarafının ayrıldıktan sonra kafasını duvarlara vurmasına neden olucaktır.
borsaların düzeninin bozulmaması için uludağ sözlüğe derhal bir açıklama yapmaları gereken çifttir.
akılları fikirleri cinsellikte olmayan, sohbet eden, içen, birlikte gülüp birlikte ağlayan insanlar. gayet normal kişilerdir.
baş başa kaldıkları yerin çok fazla önem arz ettiği durumdur. araba olabilüü, asansör olabilüü kuş çıkabilüü tüfek patlayabilüü dimi ama?*
(bkz: sevişmek şart)
(bkz: olmadı)
(bkz: ise yaramazlar)
(bkz: kabiliyetsizler)
(bkz: allah in cezalari)
(bkz: yikilin karsimdan)
insanlıklarından utanması gereken üç kişiden ikisidir bunlar. diğeri ben oluyorum bu başlığa kadar düştüm abi be.
çok yakın iki arkadaş olabilirler bunlar.sevişmekten başka birçok şey yapmışlardır.
(bkz: film izlemek)
(bkz: sessiz sinema oynamak)
buna kısaca romantizm denmekte. bütün gece birarada olup da ruhlarını doyurmaktan bedenlerini doyurmayı düşünemezler.
sarılıp uyumak daha cazip geldiğinden olabilir.
kardeş, kuzen, arkadaş filandırlar. Bunun dışında kız regl olmuştur ya da evlidirler.
alkolsüzdürler.
hamleleri hep karşıdan bekledikleri içn tek kalan çift olayı.
çok alkollüdürler.sızarlar.