bugün

entry'ler (182)

satılık uludağ sözlük hesabı ilanları

beşinci nesil hesabımı 50 liradan bırakabilirim ben şahsen. (bkz: yok mu arttıran)

satılık uludağ sözlük hesabı

eğer böyle bir niyeti olan varsa mesaj kutumu yeşillendirebilir. geliş fiyatına verebilirim şahsen.

rediyocafe

an itibariyle mor ve ötesinden harika bir şarkının çalındığı radyo kanalıdır.

rediyocafe

Yalova üniversitesinin ilk ve tek radyosu halihazırda şu anda yayın yapmaktadırlar dinlemek için rediyocafe.com

merkez bankasına para bozdurmaya gitmek

elindeki 50 lirayı sorduğu onca esnafa bozduramayan her gencin son çare olarak gidebileceği yer. ama eğer merkez bankasından ''yok be kardeş az önce verdim tüm bozukluklarımı valla olsa dükkan senin'' şeklinde cevap gelirse durum daha vahim bi hal alabilir pek tabi.

ozurdiliyoruz com

Bizim aydınlardan biri, Cihangir de yürürken yerde bir lamba görmüş.. Lambayı eline alınca içinden bir cin çıkmış... Bizim aydının korkulu bakışları arasında cin konuşmuş:
- Dile benden ne dilersen...
Cihangirli aydın hiç düşünmeden cevap vermiş:
- Özür dilerim...

melih aşığın bugün milliyet gazetesinde yayınlanan yazısından.

10 aralik 2008 dinamo kiev fenerbahçe maçı

dinamo kiev'in berbat oyununu görünce nefret ettiğim fenerbahçenin kazanmasını dilediğim maçtır.

turkcell süper lig

ilk yarısı bitmeden kesinlikle hiç bir takımın favori gösterilemeyeceği ligdir. çünkü bu önümüzdeki 4-5 hafta içinde takımlar zirveyi ilgilendiren birbirinden kritik maçlara çıkıcaktır.

bilgisayarını tamir ettiğin kızla delice sevişmek

-ooo garabet o kadar güzel format atıyosun ki azdırdın beni
-herhalde bebek ben denizden gelen 5 şahin k gücündeyimdir bu alemlerde.
-garabet driverleri'da yüklüyosun ayy artık dayanamıcam atlıyorum üzerine..

5 dakika sonra
-garabet uyan evladım işe geç kalıyosun
-uff amnskym...yazarım bunu sözlüğe ben arkadaş.

nazan ile izzet in cocuklari

(bkz: akraba evliliğinin zararları)

türk halkının yüzde 60 ı aptaldır

sertar ortaç'ı seven milyonlarca insanı gördüğümde daha bir hak verdiğim tümce

dipnot:herkes radiohead,bjork dinlesin demiyorum ama türkçe pop dinleyecekseniz bile bu kadar anlamsız söz yazan biri olmamalı.

sozluk reklam aldiginda sevinmek

sözlüğü ilk olarak açtığınızda karşınızda hangi firmanın reklamını görürseniz görün çok sevindirik olmanız durumu. sanki böyle sözlüğün aldığı reklamdan benim cebime bir harçlık giricek moderatörlerden birisi bana bir yarım ekmek döner ayran ısmarlayacak, yok böyle bir şey ama insan gene de kendi yazdığı sözlüğün tanınıp reklam alması karşısında da kayıtsız kalamıyor kendine de bu başarıdan bir pay çıkarıyor.
zall'ın adeta yeğenini kucaklayan bir dayı bir amca edasıyla
-aferim evladım griffin al bu 20 ytl'yi kendine oradan sigara migara bişey al demesini falan bekliyor.

yaşamsal tespitler

hayat bir sit-com sahnesi değil bir nuri bilge ceylan filmi.

15 milyon euro

http://www.transfermarkt..../mehmet-topuz/profil.html

iki haftadir ereksiyon halinde olan adam

bir an önce resetlenmesi gereken adamdır.

galatasaray taraftari olmak

6 kasım 2102 yılında ''ya o gün ayın 30'u olsaydı lan 30 tane gol hehehehe'' diye salyalar saçarak espri yapan ezeli rakip taraftarlarına mahkum olacak olan büyük takımın taraftarları.

insanın büyüdüğünü anladığı an

kendini sürekli başka eve taşınma hayali kurarken yakaladığın andır.

30 ekim 2008 ankaraspor galatasaray maçı

''ayağa kalkmayan ermeni olsun'' tezahüratıyla ankaraspor taraftarının ayıp ettiği maç olmuştur.

uludag sozluk un insana ogrettikleri

farklı bir karakterin varsa**** sivrilirsin ve popülerleşirsin aksi taktirde içinde bir ernest hemingvay taşısan bile beşinci nesil yazardan öteye gidemezsin

en büyük günah

(bkz: anket)