bugün

sevgilisiyle ilgilenen sevgilidir.

hadi o sevgilidir de bir de bunu soran normal arkadaşlar olur ki oof of çektirir bünyeye.

hani sevgili falan görse mesajı yanlış anlayacaktır, anlatsan anlamayacaktır.
paylanmayı bekleyen sevgiliyi 'iim sen napiyosun?' cevabıyla dumura uğratmak gerekir.
"kusura bakma hayatım yavaş cevap veriyorum da, ellerim dolu." diye cevaplanası sevgilidir.
bak ben uyuyamadım seni dusunmekten sende azcık beni dusundugunu belli etsene demektir.
belki elektrikler kesildiği için ve korktuğu için sevgilisine ihtiyaç duyan sevgilidir, elektrikler gelinceye kadar sevgiyle ilgilenmek gerekir.
"asıl sen ne yapıyorsun. saat sabahın üçü. niye hala ayaktasın" şeklindeki kontralarla rakip iplere itilir eğer yumruk atmaya çalıştığı fark edilirse "ne yani ne yapıyo olabilirim" çenesinin altına geçirilir hala yere düşmediyse "sen bana güvenmiyor musun?" sağ şakağına indirilir.

5 6 7 8 9 nakavt (bkz: knock out)

"olur mu öyle şey aşkım. hade yattım ben. öptüm seni" * * * *
cevap alabiliyorsa iki tarafın da işi zaten allah'a kalmış demektir. eğer cevap alamıyorsa o sevgiliden ayrılınması şiddetle tavsiye edilir. * *
keşke, halen olsa da yine gecenin üçünde sms atsa denilendir. iyiydik lan.
-ne yapıyorsun?
-rüya görüyorum.
-bu gerçek farkındamısın?
-ya aşkım gecenin üçünde mesaj atacak kadar psikopat olmadığını sanıyordum.
"su balesi yapıyorum" cevabını almaya hak kazanmış sevgilidir.
bunun birde farklı versiyonu vardır bak hele bak:

(bkz: gecenin 4.37'sinde ne yapıyorsun diye sms atan sevgili)
ulan millet gündüz atanı bulamazken gece atanın yeme de yanın da yat.
edit:bana da geliyor o ayrı *
bir değişiklik olsun diye yemekten önce mastürbasyon yapıyordum gel bir el at sende denebilicek sevgilidir.
kıçımdaki pirelerle dans ediyordum diye bir cevabı haketmiş eski sevgili adayıdır.
mesaj atmanı bekliyordum bende denilmesi uygun olur.
-gecenin üçünde ne yapıyorsun sen?
+napıyım arkadaşlarla mesajlaşıyorum murtazacım.
-bu saatte mi?
+evet, nolmuş?
-ne konuşuyorsunuz peki?
+hiç am göt sıç filan.
-!?!... kimmiş bu arkadaşların?
+hiç, berkecan, tolgahan, cenkay filan.
-senin ananı avradını.
+neyse sen uyu hayatım, ben tam kıvama geldim, sonra görüşürüz.
-peki,hadi iyi geceler.
sms inin ertesi gün öğlene doğru yanıtlanacağını göze alan sevgilidir.
romantik ile paranoyak arası ince çizgidedir, iyice analiz edilip öyle devam etmeli ilişkiye.
cevabını 5 saat sonra alacak olan sevgilidir.*
uykusu kaçmıştır.
'allah seni inandırsın bende tam sana mesaj atmayı düşünüyordum aşkım' dediğimizde ; bulunduğu sorunlu duruma , piskopat karakterine rağmen inanma ihtimali düşük insandır çünkü kendiside farkındadır ki gecenin üçünde yapılanlar belli olmasa bile sormaya gerek yoktur .
"uyuyorum gerizekalı napıcam başka"deyip deyip başından defedilmesi gereken sevgili

mustafa topaloğlu'dan gelsin "gerizekalı sevgilim"http://www.izlesene.com/v...-mustafa-topaloglu/427003
kollarımda olduğunu hayal ediyorum, şeklinde cevaplanabilecek mesaj.

(bkz: olaylar gelişir)
sahur yapıyorum sen ne yapıyorsun diye cevap alacak olan sevgilidir.
(bkz: ramazanınız mübarek olsun)
rüyasında görmüş de olabilir.
güncel Önemli Başlıklar