bugün

Acıkmaktır.
babanın sigara içerken basmasıdır.
açlık yüzünden uyuyamamak.
Deprem.
Burun tikanikligi.
uyuyamamak.
Sevgilinin tribi.
çatlak bacağın agrimasidir.
o ne çirkin bir acidir bilir misiniz a dostlar?
bilemezsiniz tabii ya tobe tobe! benim ayagim çatlak, sizin mi? hih, evet.
Balta. Ölürsünüz lan.
Kafanizin tepesine hidrojen bombasi dusmesi olabilir. O değilde o civarda patlamadan ölmeyen tek kişi olmanin verdiği hava paha biçilemez.
yalunuzluktur.
Sigarasız kalmaktır.
Bong'dan kapak alırken çakmağın bozulmasıdır.
1 sigara ve 1 bardaklık kahve kalmasıdır. tuzla tarafında oturan yazarlardan kahve ve sigara rica ediyorum, ulaşsanıza bana özelden.

edit: daha boktan durum, tam supernatural ve arrow izleyecekken sigara ve kahvenin bitmesidir.
eve hırsız girmesidir muhtemelen.
Dolapta ekler kalmaması.
Pipinin kopmasıdır. Bilmiyorum sebepsizce pipime büyük bir aşk duydum.. şehvetle bağlandım ona şu an...
pek çok şey olabilir ancak anormal olmayan ölçülerde gecenin bu saatinde başa gelebilecek en kötü şey cinli giftir. birden açıp altınıza sıçarsınız ya. korkunçlu karı falan. o cinsten. ama cinlisi.
Dişinin iltihaplanıp, ağrı kesicinin ve internette yazan hiç bir şeyin fayda etmemesidir.
Sigaranın bitmesi ve bu durumda evde hazır suyun kalmaması. Ardında is en yakın benzinliğe taksi ile gidip masrafların ikiye katlanması.
(#29310484) sivrisinekler.

Let the fight begin!
başa getirilebilecek en kötü şeylerden birisi şudur.

loş veya gece lambası ışıklı bir odaya geçersin aynaya on dakika boyunca sabit bakarsın ve çıkan sonuç sonrası altına sıçarsın.
Derdinize sokayımdır. Karakol baskını yiyip ölmediğinize şükredin, mehmetçiklerimiZe de dua edin.
sikin kalkması.
eski sevgilinin mesaj atmasıdır.