bugün

öncelikle ilgili haber linki buradadır, yapan kişilerin insan olmadığı da belli, videoyu izleyen anlayabilir, kolay kolay izlenileceğini de sanmıyorum, insanın içi parçalanıyor.

http://www.sabah.com.tr/Y...10/07/07/kayseride_vahset
ülkemizde ne çeşit orospu çocukları olduğunun ispatı.
pitbulları toplamaya kalkan saçma bir devlette insanoğlunun yaptığı vahşettir. ölmesini değil de köpeklerce etinin paramparça olmasını dilediğimiz yaratıktır bunu yapanlar.
linki tıklamaya cesaret bulamadım. nasıl insan müsveddeleriyle aynı toprakları paylaştığımı düşündükçe kanım donduran vahşet.
babası keşke dışarı boşalsaymışta olmasaymış bunu yapan insan. *
--spoiler--
Parkın içinde yavruları ile birlikte ölümü bekleyen köpeği gören vatandaşlar, "Eğer zengin birinin köpeği olsaydı ambulans bile gelirdi" diyerek isyan etti.
--spoiler--
ne biçim bir ülke bu böyle. ne insana değer veriliyor ne hayvana.
insanlıkla alakası bile olmayan, ne çeşit bi yaratık olduğuna anlam verilemeyen kansızlar tarafından öldürülmüş bi annedir. köpek olabilir ama annedir aynı zamanda.

videoyu izleyeyim dedim ama açıkçası yüreğim daraldı ve 1 dk kadar dayanabildim. film sahnesi olmasını, bunların gerçek olmamasını temenni ederdim. nasıl bir ruh halidir bi insana bu vahşiliği yaptıran? aklı almıyor insanın... o köpeğin bi insana nasıl bi zararı olabilir? karnında bebeği bile yaralanmış.

ya biz nasıl bi dünyada yaşar olduk? nasıl nefes alabiliyoruz bu kadar pisliğin içinde? ne kadar üzüldüm şu görüntüleri izleyince. yavrusu da yaralanmış, ağlıyor. bunu yapanlar sokaklarda elini kolunu sallaya sallaya diğer canlıların da canını yakacak. nasıl bi ruh hastalığı taşıyor olabilir diye düşünüyorum da bulamıyorum. yavru köpeğin feryatlarına ne desem, nasıl betimlesem bilemiyorum.

şunu bi hayvan yapmaz. hayvan diye hakaret ederiz kimi zaman ama soruyorum, şu nedir ya? kimseye zararı olmayan, hamile bi hayvana bunu yapan nedir peki? insan mı diyorduk?

insan olmak, doğuştan gelen bi özellik değil, olamaz. bazı çabalar sarf edilmesi gerekir. şu görüntüler üzerine yazılacak çok şey var ama ne diyeyim ki? neye yarayacak? birileri, birilerinin canını bir yerlerde yakıyor şuan. herkes vahşileşmiş. kime nasıl saldırsam ve canını yaksam peşinde.

yazık. çok yazık.
insanı insanlığından utandıran vahşet. bela okumak istemiyorum ama Allah belanızı versin.
gece gece görüp sinirlerimi alt üst eden bu olayı yapanlar bulunmalı ve idam edilmelidir. hatta iran daki gibi gömülüp başları taşlanmalıdır. hatta o taşı atanlar arasında en önde olmayı çok ama çok isterim.
köpek hangisi bilemedim ki ben hani öyle aman aman köpekleri seven birisi değilim.
başlığı okuduktan sonra videoyu izleyecek gücü bulamadım. bu ülkede insana değer verilmiyorken hayvana değer verilmesini istemek çok galiba. aklımın almadığı, insanlar derdini konuşarak anlatamayan bu yaratıklara neden eziyet etmek ister? nasıl bir insanlıktır bu, Allah kahretsin. hayvanlar, insanlar öldüğünde günlerce başında yas tutarken; insanlar da onları öldürmek için her şeyi yapıyor. nasıl insan müsveddeleriyle aynı havayı soluyoruz, utanıyorum.
kayseri gibi psikopat yuvası bir kentte olması nedese hiç şaşırtmadı beni. kayseri mi? normaldir!
bu acıyı yaşamasına neden olanların çok büyük acıyı hak ettiği hayvandır. onu bu hale getirenleri kendi ellerim ile boğmak ve o an aşağılık yüzündeki acıyı ve çaresizliği görmeyi şuan herşeyden daha fazla isterdim.
(bkz: cany13)(#8608741) denilecek, eklenicek tek kelimeyi bile kalmamistir gayet guzel bir sekilde aciklamistir.

not:bu entrysinden dolayi kendisini kutluyorum.

(bkz: arkandayim) (bkz: destekliyorum)
kendisi adına üzünülen varlık.
insan bir canlıya böyle yapar mı ya...
başka hayvanlarca işkence gören köpektir. failleri cezalandırılmalıdır. ayrıca bu cezalandırma işlemi kamu tarafından üstlenilirse kanunen yanlış olmasa iyi olurdu.
Gecenin bir yarısı beni gözyaşlarına boğan köpektir.Off kötü oldum hakikaten.