bugün

parasını kendisi veriyosa problem yoktur..
böyle bir sey dogru olsa deniz dururmu deniz karı dizisi izleyen deniz bunada bi kılıf uydurmazmı..
şuursuz akp yalakalarının inanmadığı olaydır.
zaten bu adamlarda şuur olsa akp yalakası olmaz idi.
hadi şuuruz yok lan hiç mi ahlak ve iman ve allah korkusu yok.

bahsedilen otel 7 yıldızlıdır.
türkiyenin en lüks otellerinden biridir.
ve tayyip genelde müstakil villa tarzındanki geceliği binlerce euro olan mekanlarda kalır.
en son yılbaşında yine aynı haltı yemişti.

http://www9.gazetevatan.c...oryid=1&Newsid=251356
http://www.pollemik.com/p...mik_oku.asp?yorum=1633874

google amcaya başvurunca a'dan, z'ye bu rezaleti görmek mümkündür.
devlet memuru maaşıyla o tatili nasıl yaptığını merak ettiğim insandır.
(bkz: sallayan yazarlar)
devletin parası deniz yemeyen keriz helal olsun!
seyahat programına 1-2 açılış, valilik ziyareti ekleyerek partisinin mitingleri için devletin uçağını, helikopterini, otobüsünü, makam aracını kullanıp üstüne bir de harcirah alan tayyiple aynı tayyip'tir.

2 senede 1, tanesi 1 milyon euro değerindeki zırhlı mercedeslerini yenisiyle değiştiren tayyiple de aynı tayyip'tir.

üstteki şeyleri yapan tayyiple tekel işçisi'ne "kusura bakmayın ben devletin kasasını soydurtmam" diyen tayyip de aynıdır.

hayat ne garip vapurlar falan...
(bkz: Para var huzur var)
çok saygıdeğer başbakanımız,dünyanın en zengin başbakanlarından biri olması dolayısıyla,gayet normaldir.çok görülmemelidir.çok saygıdeğer başbakanımız,nelerle mücadele ediyor sonuçta.darbeciler,tekelciler,zıgaracılar.bu hareketiyle bir kez daha gönüllerimizde taht kurmuştur çok saygıdeğer başbakanımız.
oğluna gemicik de alan tayyiptir.
zaten gemicik dediğin nedir ki?
(bkz: kucultme eki olmayan cik)
tekel işçilerine tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyen kişidir. aynı kişi damadına verdiği zilyon yıllık kredileri ile tanınır.
yetimin hakkını o mercilere yedirmeyen tayyiptir. çünkü şüphesiz ki o, yetim hakkını kendi yemeyi tercih edendir.
mal varlıgının buyuklugu nedeniyle parasını kendi verdiyse hiç koymaz kendisine.kendi vermediyse de aynı kapıya çıkar zira bize dokunur ucu sadece ya da kuyuya tas atan delilere.
(bkz: delinin teki kuyuya taş atmış)
sürekli hak hukuk, kul hakkından yetim hakkından dem vurmasına bakılırsa; sırf kendi alın teriyle kazandığı parayla tatil yapan tayyiptir. bir kuruş hakkım geçtiyse haram olsundur...
* *
devlet bütçesinden ödediyse yetim hakkı yemiştir.
yöneltilen eleştiriler üzerine bu yaz kumburgaz da bekar pansiyonun da tatil yapması beklenmektedir recep bey in.
o paraya çocuk okutulur veya borçlar kapatılır doğrudur. ama o para zaten RTE'den çıkmamıştır. mutlaka rte tarafından milyonlarca dolarlık rant sağlanan bir kodamanımız tarafından ödenmiştir. ayrıca akıllı adam *ikseler o parayı ödeyerek turkiye'de tatil yapmaz. dünyanın öbür ucunda henüz tamamen keşfedilmemiş, betonlaşmaya yenilmemiş bakir koylara gider(1000€'ya tayland'da krallar gibi tatil yapmak bence daha mantıklıdır).
rakamda abartı oloduğunu zannetmiyorum. antalya'daki birçok otelde o fiyatlar hatta daha fazlası mevcuttur.* benim güzel insanım da ahmet necdet sezer'e cimri der, onu eleştirir. hangisi daha iyi sevgili ampulsever?
onun için hiçbir şey olan paradır.çünkü kendisi o parayı saniye çal... pardon kazanıyordur.
melih gökçek in tatilli su önlemini mantıklı bulan tayyiptir. para olsada bizde tatil yapsak.
şaşırtıcı bi durummu?hayır hiç değil.bu ona artık çok yakışıyor.millet açlıktan kırılırken ondan her zaman beklediğimiz hareketler bunlar...
"nerden geliyor bu değirmenin suyu" dedirtecek olaydır kendileri.
aldığı maaş 5 bin lira civarıysa, bunu yıla dökelim 60 bin lira.

adamsa gidiyor geceliği 16 bin liraya tatil yapıyor. enteresan bir durum.

şey diyenleride duyar gibiyim hani; e koskoca başbakan canım, olsun o kadar.
tabi canım. koskoca başbakan yani, siksin birazcık dimi.

edit: bu arada 5 bin civarı değil 10 bin civarıymış sevgili sözlükçüler.
yıla dökersek 120 bin lira.
tekel işçileri için " yetim hakkı yedirtmem " diye atıp tutan tayyip'in icraatidir.
evet yetim haklarını kim, nerede yiyiyor görüyoruz tiksinerek.
(bkz: yarasın tosunuma karpuz kabuğu)
http://www.milliyet.com.t...lbasina%20burda%20girecek

görüldüğü gibi hala devam eden rezalettir.
müslüman!! ve dindar!! başbakan noelini 7 yıldızlı otelinde, geceliği onlarca milyara geçirecekmiş.
bizde yılbaşında gelen bu insafsız ve rezil ötesi zamların nedenini şimdi öğrendik.