Tüplü televizyonun ekranındaki elektronların ev ahalisi yatınca yiyişmeye başlamasıydı. Şifreli cine5 izleye izleye ne hale geldik.
Halka filmini akla getirir. Çok korkarım uzun saçlı çirkin bir şey çıkacak diye.
gün boyunca çok çalışan tv devreleri kendi aralarında iki lafın belini kırıyorlardır belki de.
kendi kendine yanıp sönen floresan kadar korkutucu olmayan çatırtıdır.
kabusa girişin ilk sinyali. bu çatırtı başka çatırtı. tüplü tvden efsanevi izler barındırır. abi buna ne küfrederdik be.
En asil duygularin çatırtısıdır.
Son model samsung led televizyonumdan arada bi gelen çatırtı. En iyisi servise göndermek.
Çocukluğumun kabusu olan çatırtı. Her duyduğumda soluğu annemlerin odada almama sebep olmuştur.
teknolojinin yüzünden zamanla yitirdiğimiz değerlerden biri daha.
tüplü tv yerine lcd tv'li evlerde büyüyen çocuklar o çatırtıyı asla bilemeyecek.
bir 2.5 lt. lik kola şişesinden gelen ses değildir.
3,5 attırıp, yusuf yusuf sesleri çıkarttırır.
o çıtırtı yüzünden uyuyamıyorum ben, hani olurda tv nin içine üç harfliler mi girdi acaba diye düşünmeden edemiyorum.
bu catirtinin halka (bkz: the ring) filmini izledigin gece olani adami sabaha kadar uyutmayan tiptendir.
--spoiler--
Onun amk afedersin
--spoiler--
küçüklüğümden beri bana hırsız korkusunu aşılamış olan çatırtıdır.
kalkıp tvye kafa atmak geçer içinden, sinir bozucudur.
hele ki odan karanlıksa ve tek yatıyorsan ... işte o zaman daha da ürperiyor insan
tüplü televizyonlarda sıklıkla görülür.
rüzgarlı havada nerden geldiği belli olmayan evin inlemesi kadar ürkünç olmayan durum.
Tv nin eskidiğinin sinyalini verir.
tuplu televizyondur.
Evinize cin geldiginin kanitidir.
led tv hayatımıza girdikten sonra karşılaşmadığımız ama bunun öncesinde bunu her duyuşumuzda ödümüzün koptuğu hadisedir. bazen bilgisayardan da gelebilir.
başıma gelmiş bir tırtırıcı hadisedir. özellikle halka isimli filmi izleyip ışıkları bile kapatamadan uyumaya çalışırken tv yi kapattıkdan sonra gelen sesdir. bak şimdi aklıma gelince tekrar tırsdım.
buzdolabindan gelen çatırtı ile kapisir.