bugün

kimseyi ilgilendirmeyen olaydır. anası babası düşünsün arkadaş onuda biz düşünürsek olur mu? saçmalamayın.
Kimseyi ilgilendirmeyen namustur. Ayrıca, Entry girerek ya da okuyarak namus mu gidiyormuş? Ay pardon ya gülünce gidiyor da sözlüğe girince neden gitmesin di mi?
10 ağustos seçiminde atacağı oya göre değişecek namustur. Sn.Erdoğan beye atanlar kesinlikle namusludur ama gerisini bilmem..
sozluktekilere kesinlikle kalmayan namustur.
(bkz: head shot)
Zaten niye ilgilendirsin amk durumu.

Edit: yemisim toplumunu da.
toplumu ilgilendirir.

namuzsuz işler yapıyorsa bu birazda toplumun sorunudur.
Namusu sorun değildir de uykusuzluğu sorundur.

edit: bir baktım da ben tam anlatamamışım. zerdüşt bir bilgenin kapısına gider de bilge der ya, uyumayanın utanması yoktur, diye. buradaki uyku sorunu o sorun aslında. çaktırmıyorum.
Namus bekçilerini düşündürür. Evet.
size mi düştü dedirtir.
Pek güvende değildir. Allah bilir kaç erkekle özel mesajlarda... Neyse dilim varmıyor. Ben bu kızların esas anne babasına üzülüyorum.
Sorgulanması gereken namustur bu saatte kitap okuma yerine erkekleri ağına düşürmek nedendir, ali uçar bile metrobüste kitap okuyor siz bu saatte 2 satır kitap okusanız ne kaybedersiniz.
Karısını bakire isteyen erkek'lerin sorgulayacağı sorudur efenim.
canı sıkılan yazarın saçma önermesidir. Sanane.
siz çok bilirsiniz hıhı. namuslular sizi.
Şüpheli namustur.
Oo yine kız namusu temalı başlık. Alırım bi dal.
ciddi ciddi milleti kafaya mı alıyorlar yoksa dalga ayağına örümcek düşüncelerine sözlük ahalisinden destekçi kitlesi belirleyip tatmin mi oluyorlar anlam verilemeyen başlıklardan biri.
(bkz: son kullanma tarihi 2002 olan espriler)
çoktan elden gitmiştir. of çok namussuzuz biz yaaa...
Beyni şeyinde olan yazar beyanı.
Bunu dediği için kendi namusundan şüphe duyduran yazar başlığı.
he he evet evet ondan (bkz: canim yine sicmalamak istiyor)
şimdi konuşturmayın beni.

Allah'ın gökten sopası inse striptiz yaparsınız.

hadi bakim dağılın. görmeyeyim buralarda!
herkesin namusu kendinden başlar, kimseyi de ilgilendirmez nokta.
güncel Önemli Başlıklar