bugün

ürkünç bulduğum bir olaydır, hazzetmem aslında bu kafamıza korku fimlerinden bulaşmış bir şeydir, gece denize giren adam mefta olur. ya köpekbalığı kapar, ya canavara yem olur vs. oysaki izmir'in urlasında en büyük cnavar belki çüpradır ancak karanlık ve film kareleri aklına gelince gece denize girilmez.
suyun içinde gözlerini açtığında sadece ellerini ve zifiri karanlığı görürsün oda biraz korkunç yanıdır.
gunduzleri kalabalik sebebiyle bulanan su, gece en guzel halini alir. hava eger sakinse deniz carsaf gibi olur. yani denize girmek icin suyun en ideal oldugu zaman gecenin ilerleyen saatleridir. ancak eger olympos gibi sahilde isiklandirmanin dahi olmadigi bir yerdeyseniz, birakin o zifiri karanlik suya ayaginizi sokmayi, sahilde otururken bile iciniz urperir. ancak nispeten daha aydinlik ve kalabalik bir yere yakin denize girmenin tadi bambaskadir. bir diger denenmesi gereken aktivite icinse:

(bkz: yagmurlu havada denize girmek)
bugüne kadar hep tek yapılan ama önümüzdeki ay sevgiliyle tatile çıkılacağından bundan sonra iki kişilik yapılacak hoş, egzotik eylemler bütünü..
hep içimde hissettiğim boşlukta havada asılı kalmak gibi..
sonsuz kadar karanlık bir boşlukta..

(bkz: yirim onu) *
çıplak gireni görülmüştür.*
deniz yatağına yatıp yıldızları seyretmek ile ayrı güzelleşen aktivitedir.. *
biraz içtikten sonra yapıldığında, tadından yenmeyecek lezzettir.
deniz aynı deniz fakat karanlık olduğu için korkulacak durumdur.aslında karşı cins bi partnerle kaçırılmayacak andır.
kesinlik tavsiye ettiğim aktivitedir. yazın yapılıyorsa,deniz gece sıcacıktır. ay ışığında yüzmek çok eğlencelidir.
Girerken çekinerek, ürkek adımlarla girilir fakat girdikten sonra çıkılmak istenmez. Su sahilden daha sıcaktır. sabahın ilk ışıklarına kadar yüzülebilir, hele Alanya'da iseniz.
Gündüz denize girip güneş yağı sürmeyi akıl edemediyseniz yılan gibi deri değiştirirsiniz gece bu tür bi sorun mevcut değildir ve oldukça sakindir gürültü kirliliği fazla yoktur denizin içindeki pislikleri görmeden gönül rahatlığıyla yüzebilirsiniz bu hazzı hiçbir şey veremez...
fatmagül'e tecavüz ettikten sonra sanırsam abdest niyetine yapılmış, çok eğlendikleri gözlemlendiği için merak uyandıran eylemdir.
götü sağlama aldıktan sonra yapılması gereken bir eylemdir.
muhteşem bir duygudur, özellikle de hafif alkol aldıktan sonra. bir kere suyun sıcaklığı gündüze göre daha fazladır ve korkulanın aksine hiçbir balık, deniz anası ya da başka türlü bir yaratık gelip sana dokunmaz. gece denize girmenin güzelliğini yaşayıp bunun tehlikesiz bir aktivite olduğunu gördükten sonra gündüz denize girmek daha çok korkutur insanı.
farklı bir his yaratır insanda.su sıcak ve karanlıkken tepede ay ışığıyla beraber çok hoş olur.tabi bide sevdiğin biri varsa yanında...
gündüz yüzemediğiniz yerlere yanlışlıkla girmenize sebep olabilir.
Kafan güzelken çok yaptığım ve sevdiğim eylemdi. Hey gidi hey
deniz, gerçekten de gece daha bir sıcak olur*, bide dalga yoksa tadından yenmez efendim.
bu yaz sevdiceğimle yapmayı planladığım düşünmesi bile insanı mutlu eden yaz eylemi.
arkadaslarla tatile gidildiginde kesinlikle yapılan etkinliktir.
orta sondayken yaptığım ve beni çok mutlu eden eylem.
halısaha maçlarından sonra izmirde çok yaptığımız durumdu.(yaz ayında)
karşı iskelede kızlar var diye hava atmak amacıynan... eyleme geçirdiğimiz durumdur.
3 arkadaş kızlara yazıyor bilader. sankim kızlar, yüzveriyor-vermiyor öyle bi durumdayız. neyse biz karşı taşın üstüne çıktık aga. önce bi ırgat oturuşu yaptık. ı* sonra gızların bakışları bizi cezbetti, gaza getirdi aga ne yapalım yani.* soyunduk güzel bi balıklama çaktık o da ne? tahmininiz buz gibi su, yok aga o değil su güzeldi allah var ama karanlık tabi bi bok gözükmüyor afedersin. şöyle bi cupssss diye bi daldık aynı anda atladık tabi, ben atlıcam diyer arkadaşlar * bakıcak alay edicek diye, atlamayan ne olsun * falan diyerekten atladık * ecik suyun içinde kaldık, biz ne yapıyoruz lan havasında, çıktık aaa kızlar gitmiş... ne oldu lan biz kimin için atladık? laa aklımıza sokayım.. hayale bak şimdi biz gireriz, kızlar da girer * işi orda götürürüz. neyse ben su güzeldi dedim amma çıktıktan sonra götümüz dondu afedersin. neyse ki evim yakın koşaraktan gittim... diğer arkadaşlar boku yemişti...
kafanız güzelse ve yanınızda bir kaç arkadaşınız varsa oldukça eğlenceli olur.
deniz kenarında yakılan ateş etrafında, söylenen şarkıların ve yudumlanan biraların sonuna gelinip, kafaların çıtırdan güzel olduğu anda aralarından birinin çıkıp hadi denize girelim demesiyle, denize girilip, sonrasını hatırlamamanın verdiği mutluluktur.
gecenin karanlığında, yüzeyine işıkların vurduğu bir anda bir cesaretle adım atılır denize
suyun soğukluğuyla insanın içi titrer hafiften
kendinizi suya bıraktığınızda bir ürperti hissedersiniz, minicik de bir korku, sürekli dibe bakmaktan kendinizi alamazsınız
sonra alışırsınız karanlıkta uçsuz bucaksız denize
büyülü gelmeye başlar size yüzdükçe
sonrasında ne dert kalır ne tasa
huzur bu dersiniz