bugün

gece 3 mesaj gelir :
"uyudun mu ?"
sabah 9 uyanılır telefona bakılır.
mesajın geldigi saat dikkate alınmadan
"sabah sabah ne uyuması lan"
ulan nasıl sevmedir bu insan sevdiğini o saatte rahatsız edermi? insan bir düşünür bu saatte uyuyordur belki ben rahatsız etmeyim diye..
sevgilisine sinir olmuş, söz uçar yazı kalır mantığıyla isyanını mesaja döken sevgilidir. muhtemelen mesaj atan bu şahıs sevgilisiyle kavga etmiş, o sırada telefon karşı taraftan kapatılmış ve ardından tekrar aranmıştır, ama açan olmayınca da napsındır sinirden uykusu mu kaçsın? hayır tabii ki, bir ihtimal daha var diyip yazar da yazar, gece üç-beş farketmez mesajını atar. içini dökmüş olmanın huzuruyla da bir süre sonra -cevap gelsin ya da gelmesin- uykuya dalar bu sevgili.**
uyuyamayan sevgilidir. günleri çuvala sokan sevgilidir. sıkıntıdan yatakta döndükten sonra sevgilisinden gelen güzel mesajlar sonrasında mutluca uyuyacak sevgilidir.
tüm gün acayip, süpresonik meşgul olup!!, gecenin bir vakti uyku tutmayıp, tv'de bişi bulamayıp, birde pc açmaya üşenen sevgili kişisinin, en yakınında bulunan telefona uzanıp, "lan bari benim dinoya mesaj atayım, zaman geçsin, uykum gelsin" modunda sevgiliye attığı mesajdır.sayın sevgili o sırada gelen mesajın uykusunu bölmesi ve sevgilinin tüm gün mesaj atmayıp, gece mesaj atmasıyla kendisini sıkıntı giderici legolar gibi görmesiyle baya baya, bildiğin azına geleni sayıp "siktr git bir a.k yaa" cümleleriyle telefonu kapatmasına sebep olacak olan eylemdir.tavsiye edilmez.
uyurum lan ben o saatte, artık sabah bakarız mesaj'a denilesi önermedir.
uykudan uyanmak için en güzel sebeptir, gece boyunca mesajlaşıyorsanız, yadırganmaz bile.
osura osura uyuyan sevgilisine inat uyku tutmayan sevgilidir.
vampir sevgilidir.
gülümseyerek tekrar uykuya dalmanızı sağlayan sevgilidir.
seven sevgilidir. her an sizi düşünür. bunu da belli eder. belirli bi süre sonra sıkmaya başlayabilir.
kabus görmüştür,karabasan basmıştır. biraz daha iyimser olmak gerekirse de, rüyasında sevdiceğini görmüş de olabilir.
''seni rüyamda kötü gördüm,kendine lütfen dikkat et''diye zırvalayacak sevgilidir.

aynı zamanda ilgili numarası yaptığını zanneden sevgilidir.
sevgilinin gece 3 te aklına gelmişsin demektir.
uykudan uyanmak için en güzel sebeptir. karşılıklı mesajlaşmanın, güneşin doğuşuyla beraber, çiftlerden birinin uyumasıyla son bulması muhtemeldir.
2. öğretimdir.
benim gibi, sabahın 5 inde rüyasında cin görüp uyandıktan sonra direk telefona sarılıp sevgilisini uyandıran birine göre gayet masum olan sevgilidir.
çok kuvvetle muhtemel sarhoştur. ne var ne yok fondipleyip " dülaaaaay, seni çok seviyom dülaaaay, dön artık dayanamıyorum" moduna geçmiştir.
özlenilen zamanlardır.
tansiyonu yükseltir, insanı acabalara gark eder.
(bkz: ben seninle sevişebilme ihtimalini sevdim)
O saatte mesaj atan kızdan hayır gelmez evladım. Bırak sen o kızı. derdi ananem. Hiç dinlemedim. ah ah...
şirin sevgilidir..Gece üçte beni düşünmüş ..ne kadar sevilesi bir sevgilim var dedirten harekettir..
manyamış sevgilidir. uyusana lan. yat zıbar diye mesaj atılabilir.
meşgule düşürülerek söz konusu edilmeyecek sevgilidir.
can sıkıntısını geçirmek isteyen sevgilidir.