bugün

26 dk sonra ateşlencek sigaradır.
Saniyesine dikkat ettiğim eylemdir. Gecenin siyahın da yakılması ve her nefes de yeni hatıraların ayaklanması engellenemez olaydır.
çakmağımdan çıkan kıvılcımın ateşe dönüşüp kısa anadolumu ateşler karanlıkta yüzümü birden loş bir ışık sarar düşünceler dönmeye başlar...
şahsımca gündüz 3te içilen sigaradan farkı yoktur o da elbet her sigara gibi bitecektir ve yavaş yavaş biterken etrafa kokusunu salacaktır. olum şunu içtiniz mi camı açın. göt kadar odada 4 kişiyiz. sonra sabaha kadar bunu gohla gohla uyu. bir odada iki snoop dogg ile yaşamak.
anathema eşliğinde yarılanmış olmeca şişesine bakarak yakılan camel black tir.
an itibariyle ateşlenmiştir.
kuşluk vaktinde biten sigaradır. koleksiyondaki purolara saldırırsın. ciğerlerin sökülür.
zevkin doruğuna çıkaracak olandır.
orgazm sigarası tadında olandır.
--spoiler--
Bir sigara yakıyorum diğeri ardına,
Bu aralar ardıma bakmadan yürüyorum!
--spoiler--
ne kadar meşhur olduğunun farkına varamadan kül olan sigaradır.
(bkz: yine yeni yeniden)
Bir zaman sonra reflexe bağlayandır. Daha demin sigarayı yakmamla başlığı sol frame'de görmem denk geldi. eheh.
okulun açılmasıyla uzun zamandır göremediğim başlıktır. yazın birçok kere şahit olduğum sigaradır. şimdilerde ise okulun bitmeyen tezleri için sabahlarken yine sol frame de görme şansı bulduğum sigaradır. içmiyorum, içenlere de bırakın diyorum. ama gece 03 00 da ateşlenen sigara bir ekoldür.
içilmeden yatılmayandır.

(#14193375) (#14215472) (#14246854)
gecelerin klasik dostudur. Modların bile bu dünyanın en kısa ama en istikrarlı zirvesine katıldığı söylenir. Geçenlerde zall msj atıp tebrik etti, sağolsun. Biz de hakkını veriyoz buraların çok şükür. ilerde bu sigarayla ilgili gerçek bi zirve yapmayı düşünüyorum, Henüz plan aşamasında. Herkese afiyet olsun, hadi geceniz güzel olsun.
ezikliğin belirtisi olan sigaradır.
içilmesindeki eziklik yetmezmiş gibi buraya yazılması da acınası durumu gösterir.
an itibarı ile itina ile ateşlenen sigara.
bünyeye iyi geliyor, fire in the hole.
içilmiştir, entry girişi unutulmuştur.
kafaya duman kalbe imandır.
üzerine kim bilir kaç dal daha içilmiştir.
--spoiler--
bunu içmeden uçamıyorum yahu
--spoiler--

şaka bir yana içip gelince daha bir şevkle entry giriyor insan.
kar manzarasıyla bir başka olmaktadır.
yoğun kar yağışı nedeniyle 03.20 ye ertelenmiştir.
Şayet dışarısı buz gibi ve kar yağıyosa insana "şayet bir tanrı varsa şu an sokakta kalma zaruriyetinde olan herkese yardım ederdi." dedirtebilir. Hele ki bir tek sigaranın yanma süresi ellerin donması için yetiyorsa.