bugün

okulların açılmasıyla tanıtım faaliyetleri arttığından üzerindeki durağanlı atmış sözlüktür.

http://www.gazisozluk.org
ankara gazi üniversitesinin sözlüğü.
gazi üniversitesi ana yerleşkesindeki gazi cafe de stand açıp yazar alan sözlük. *
üniversitemin sözlüğü olduğunu başka bir sözlük sayesinde öğrenmem sonucu yaşadığım utanç ile üye olduğum, leman'da "demleniyoruz" tarzı bir zirve çağrısı ile oha falan olmama neden olan, behlül kaçar çıkış butonunu acayip sevdiğim sözlük. tam dolanamadım ama pek dandik geldi şimdiden.
anket başlıklarının silindiği,neden silindiği sorulduğunda gazi sözlüğün diğer sözlüklerden farklı olması sebebinin söylendiği,moderatörün anket başlık açan yazarlara,gerizekalı.dangalakmısın gibi cümlelerle ayar vermeye çalışan bir sözlüktür.herşeye rağmen üyeliğim devam ediyor ve seviyorum.

(bkz: ilk aşkım)
üyeliğime son verdiğim bağımlı sözlük.

önemli olan bağımsız olabilmek ve beklenenden hızlı ilerleyebilmektir.
on dakikada çaylaklıktan yazarlığa atladığım sözlük...
ne ara yazar yaptınız lan beni... oysa ben atarlar diye umud etmiştim...
gazi üniversitesinin sözlüğüdür. kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.
behlül kaçar butonuna oturup iki saat güldüğüm sözlük.
(bkz: mesaj gitti mi yerine moderatör ağğğbi)
sözlük klonları arasında isminden sıkça bahsettirmeye başlayan sözlük.
(bkz: geçmişe mazi)
yazar alımına devam eden sözlük,fakat adminlerin degişmesi gerek,sudan sebeplerle entry siline biliyor,kayıt olanlar için tavsiyem,adminlere yalakalık yapın.
son iki ay içinde daha da rayına oturmuş olan sözlüktür.üye sayısı arttıkça profesyonellik de artacaktır.iyi yoldadır.*
sol frame'inde son derece kaliteli başlıklar bulunan sözlüktür. tek eksiği biraz daha üretkenliktir. online yazar sayısı az olduğundan yazdığınız entrynin ve açtığınız başlığın sol frame'de kalması biraz daha uzun sürer. bu da herkes tarafından okunmanızı ve oylanmanızı sağlar. bu yüzden de son derece motive olabilirsiniz.

uludağ sözlük'ten tek eksiği üretken yazarlar ve kalabalık ortam. fakat; şu ana dek sözlük ortamındaki çoksesliliği sağlamışa benziyorlar.

karma sıfatlarını gördükçe gülmekten karnınıza ağrılar girebilir. eksi karma puanına sahipseniz tüplü şahinden başlayıp boku boncukluya kadar giden; artı karma puanına sahipseniz yeni gelinden başlayıp veterana kadar giden sıfatlar mevcut...

asıl önemli konu ise; mevcut yazarlar arasında troll yok. bu da okunabilirliği artırıyor.

gazi üniversitesi öğrencileri gibi bir hedef kitlesi olup da bu denli başarılı bir çizgi yakalamaları gerçekten kolay değil.

link de verelim tam olsun bari: http://gazisozluk.og/anasayfa
(bkz: yok öyle bi dünya)
yazılarını en beğendiğim yazarların varolduğu can sözlüktür.
birçok uludağ sözlük üyesini de içinde barındıran sözlük.
girdim, gezindim ortalıkta. hiç de fena olmamış. sözlük piyasasında ayakta duracağa benziyor. beni de alsalar keşke dediğim sözlük.
(bkz: sözlük sıçmak)

benzeri bir sözlükde ;

(bkz: odtü sözlük)
bünyesinde pek çok troll bulunduran sözlük. o değil de böyle kendi aralarında falan kapışıyorlar çok eğlenceli oluyor cidden. onlar gittiği zamanlarda da eğlenceli. hı hı evet.
genelde gazi içinden iibf'lilerin üye olduğu izlenimini veren sözlük.

ama harbi lan kurucuları arasında arkadaşlarım var evet evet öyle çoğunluğu iibf yapımı sanırsam.

ama herşeye rağmen verilen linklerin siteiçi yönlendirmeyle açılması sözlük adına eksi benim açımdan.
yazar olma kurallarının olduğu kısımda türkçe'yi katletmişer doğrusu.
sprict konusunda çalışılması gerekilen, güzel bir ortamının olduğunu düşündüğüm sözlük.
gayet seviyeli ve aynı zamanda samimi, sıcak bir ortamı olan sözlüktür. kaliteli yazarlara sahiptir. zaman nasıl akıp gitti anlayamazsınız bu sözlükte. bağımlılık yapar.
ulu'dan iyi olmasın, güzel sözlüktür. gazi üniversitesi öğrencilerine tanışma, kaynaşma ve sosyalleşme fırsatı verir.
http://www.gazisozluk.org