bugün

entry'ler (148)

internet yokken bilgiyi ansiklopedide aramış nesil

aradığı şey dışında her şeyi öğrenen nesildir. aynı zamanda verem savaş haftası ile ilgili şiir bulma umuduyla babasının şiir kitaplarını karıştıran nesildir de.

başlıkları alt alta okumak

murat boz
el galacticos

başlıkları alt alta okumak

erkeğin aldatma sebepleri
hadise nin obez olması

tekerlekli bavul

hem pratik hem de havalı bir icattır. ayağında topuklu, peşinde minik bir tekerlekli bavul ile yürürken kendini havalı hissetmeyen bir kız yoktur.

aldatan erkek

erkek nüfusunun %99.9 unu kaplayan, erkek ırkının bir alt grubu. işin garibi ortada olması gereken diğer zıt grup "aldatmayan erkek" grubu yok.
(bkz: error)

dibe vurulan zamanlar

daha tutunmayı aklınızdan geçiremeden bitip gittiğiniz zamanlardır.

eurovision a ajdar katılsa olabilecekler

birinci olması durumunda güzel istanbulumuz muz şeklinde bir stadyum kazanabilir.

kızlara en çok yakışan oje rengi

kırmızı.

uludağ sözlük ün git gide gereksizleşmesi

aynı zamanda "justin bieber ölmüş mü" diye başlık açması da muhtemel olan yazarın başlığı.

elijah wood

23 ağustos 2011 tarihinde bana twitter üzerinden "happy birthday" yazan oyuncu. bunu yapması için ona binlerce tweet atmam, attırmam gerekti ama olsun adam yazdı yani!
(bkz: zorla güzellik)
(bkz: şimdi ben ünlü gibi bir şey mi oluyorum)

ayrıca odamda tam 52 tane posterinin bulunduğu, 28 ocaktaki doğumgünü için kendisine pasta yaptığım, ilerde evlilik hayalleri kurduğum, floridada tatil için konakladığı oteli arayıp kendisini telefona bağlamalarını istediğim oyuncu. çok seviyorum ulan.

kızlar gelsin de nereli olursa olsun

o daha nefes alan bir kız bulamazken, anasının "sakın şuralı gelin getirme banaaaa vallahi kalbim kaldırmaaaaaz" şeklindeki cırıltısına gariban, dertli gencimizin yapıştırdığı cevaptır.

eksi 5000 için karma sıfatı önerileri

(bkz: forever alone)

yedi abisi olan kızı kaçırmak

frodo'nun yüzük'ü yüzüktayflarından kaçırışı gibi bir eylemdir. sonunda dayağı yer, kalbinin üstüne kılıç geçirilir ve yarası asla iyileşmez.
(bkz: yüzüklerin efendisi)

ikizi olan kıza aşık olmak

"ben seni dış görünüşün için değil kalbin, ruhun için sevdim" cümlesinin yemeyeceği durumdur.

kanal d izleyip psikolojisi bozulan insan

dizilerinde karakterleri güldürdüğü her bir saniye için beş sezon ağlatan kanalı izlerken bir iki teli atan, akordu bozulan insandır. paranoyaklaşır, bakkala gitmiş kardeşi için "acaba 39 yerinden bıçaklayıp , gözlerini kaşıkla çıkarıp , suratına kızgın yağ döküp bi de tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip attılar mı acaba yaaa. ? insanın aklına her şey geliyor..." deme kapasitesine ulaşır.
(bkz: recep ivedikte diyorlardı)
(bkz: recep ivedik kanal d mi izliyormuş)

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

çok çakal bir smstir. özellikle aradan belli bir zaman geçtikten sonra karşıdakinin anlayamayacağı bir cümle olarak giderse konuşmayı "nasıl yani?" sorusuyla devam ettirme kapasitesine sahiptir.

+ben sana daha ne diyim *
-nasıl yani?

buz gibi havada bile converse giyen kız

annesinin o converseleri tuvalet terliği yapmak zorunda kaldığı kızdır.

dikkat çeksin diye uzun nick almak

çok vahim yanlış anlamalara yol açan eylemdir.

her fotoğrafında dudaklarını öpücük yapan mal

bir gün annanelerden "gızım o ağzun öyle yumuğulup galır gızım rahmetli methiyeteyzengil gibi a öyle şappadanak feçli olur galırsın heeri gızım sesin selenin çığmaz götün ayrılır anlayamayuz gızım" şeklinde tepki çekmesini hayal ettiğim kızdır.

bir kızı sinirinden hoplatacak erkek sözleri

dombalağım tontişim obezim balıketli balinam yerim o etlerini.