bugün

bugün için an itibari ile içinde hiçbir başlık açılmamış, entri girilmemiş sözlüktür. bir kaç entri ile çaylaklıktan yazarlığa terfi edebileceğiniz, ayrıca entrilerde kalitenin aranılmadığı sözlüktür. ayrıca odtü sözlük gibi tarihin tozlu sayfalarına gömülmeye de mahkumdur.
http://www.gazisozluk.com adresinden ulaşılabilinen çok çok çok ve çook yavaş olan bir konuyu bir saatte arayan bir sozluktur.
ülkücülük ile ilgili enteresan entrylerin girildiği sözlük.
sevilla kelimesini sevilya diye giren sözlük.

edit: an itibari ile değiştirilmişler, eksi oy veren arkadaşlar rahatlayabilirler.
ülkücü yazıp arattıgımda gelen entrylere bakınca, "ulan başka bi sözlüktemiyim yoksa" diye baktım bir an. ilginç gerçekten.
tanım: garip görünüşlü bir sözlük.

uludağ sözlükte dahil olmak üzere bu sözlük işinin de artık boku çıktı dedirten sözlük.
satır başlarını tutan elleri satırlı güruhun üye olabileceği sözlük.
çorlu başlığının bulunmadığı sözlük.
online olan kişilerin yanında (+)(-) bulunan, (+) yi işaretlersen arkadaşın olsun, (-) yi işaretlersen düşmanım olsun yazan, görünce yarilmama sebep olan sözlük.****
*moderatörlerin kendilerine lord dediği sözlük. çaylaksanız girdiğinizin entry in başında yanıp sönen bir ünlem işareti var, yanında da 'Bu entry'i bir çaylak yazmış.Çaylak olan arkadaş yazar olunca bu entry'si halka arz edilecektir.Şuan sadece çaylaklar ve lordlar bu entry'i görüyorlar. ' yazıyor.
beklendiği gibi içinde belirli bir grubun propagandası yapılmayan, farklı düşüncelerin de içinde bulunduğu üniversitemin sözlüğü. çok yavaş olduğu doğru. umarım zamanla gelişir. * *
bugun saat 3 itibariyle hiç entry girilmemiş sözluktur.
eski bir gazili olarak yazarlarının geniş dünya görüşüne sahip olmalarını temenni ettiğim sözlük.
üye olmak isteyenleri 3. dakika üye yapıyor, hoş gelmiş sözlük alemine.*
moderatörlere reis derlerse gazi üniversitesinin ruhuyla eş değer olacak sözlük.

edit: işin espirisi bir tarafa, umarım sözlüğün varlığında ki saygı ve hoşgörü gazi'ye emsal olur, hayırlı olsun.
sözlükceğizimizde gördükten sonra bi bakayım bakalım nasıl bişey dedikten sonra üye olduğum, yazar olmak için 10 entrymi beklemeden, 3.entrymde çaylaklıktan yazarlığa yükseltildiğim sözlük.
ilk bakışta gelecek vaadeden sözlük. henüz troll'e rastlamadım.*
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam) 'ın birinci nesil yazar olduğu sözlük. ne diyeyim bilmem ki ? gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
format aynı ve görünüş aynı. emeğe saygı yoktur okulumda.
çöktü herhalde, baksana iyice saçmaladı.
1. seviye yazar olmak için ortalama 5 entry'nin kafi olduğu güzel bir sözlüktür.
cool adam hakkında başlık açmadıkları ve davet etmedikleri sürece girmeyeceğim sözlük.
okuldaki sistemin sözlükte olmaması halinde ekşiyi bile sollayabilecek sözlüktür. yeni mezun bir gazili olarak elbetteki incelemekteyim bakalım beklentilerimi karşılayacak mı?
(bkz: yenge yenge kezban yenge)
resmen sol framede okuyunca gazilerimizi koruyalım içerikli bir sözlük filan sandım, yazarlarını da gaziler.

(bkz: ben yatayım artık geç oldu)
(bkz: mala bağlamak)
yazar profili açısından henüz yeterli seviyeye ulaşamamış üniversitemin sözlüğüdür. forum gibi entry'ler görülür.

http://www.gazisozluk.net